Leonardo Di Caprio'nun New York'taki Yeni Rezidans Dairesi

  • Okunma 15280 defa
Leonardo Di Caprio'nun Evi Leonardo Di Caprio'nun Evi Manhattan New York
06 Oca

Hollywood Starı Leonardo Di Caprio'nun Yeni Evi

Leonardo Di Caprio, son olarak New York Manhattan da 'Green Village' adını alan yeni bir kompleksten ev aldı. Doğaya düşkünlüğü ile tanınan Hollywood starı New York'un yeni gözdesi 'sağlık getiren evler' olarak ünlenen New York'yaki 66East11thStreet projesinden bir rezidans sahibi oldu. 

leonardo-di-caprio-evi-new-york-1

C Vitaminli Duşlar

Bu evler tam da Caprio'nun hayat felsefesine uymuş. Evler tamamiyle geridönüşümlü malzemeler kullanılarak inşa edilmiş. Sakinlerini daha sağlıklı yapmayı hedefleyen evlerin duşları C vitamini eksiğinizi tamamlıyor! Yer döşemeleri iskelet yapınızı güçlendirecek şekilde tasarlanmış. Musluklardan akan sular vücut için faydalı ekstra mineraller içeriyor. Evlerin içerisine sürekli oksijeni yüksek temiz hava veriliyor.

leonardo-di-caprio-ev

Delos şirketi tarafından geliştirilen proje bu yaklaşımdaki ilk projelerden. Columbia Üniversitesi ve Mayo Clinic tarafından geliştirilen en son teknikler, ev sakinlerini daha sağlıklı yapmayı hedefliyor.  Delos şirketi çevreci anlayışını bir adım daha öteye götürerek satılan her daire için Haiti'deki evsizlere 40 yeni ev yaptırmayı taahhüt ediyor.

leonardo-di-caprio-evi-new-york-2

Manhattan Green Village'de 340 m2, 3 yatak odalı bir rezidansın fiyatı ise yaklaşık 15 milyon usd. Bizler için inanılmaz yüksek olan bu rakam, filmleri gişe rekorları kıran, film başına 70 milyon dolar alan bir Hollywood starı için hiç de çok olmasa gerek:))

leonardo-di-caprio-evi-new-york-4

Son Düzenlenme Çarşamba, 07 Eylül 2016 14:41

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe