Gülben Ergen'in İstinye Park Residence'taki Evi

  • Okunma 20122 defa
Gülben Ergen'in İstinye Park Residence'taki Evi
22 Oca

Gülben Ergen'in üç oğluyla ile birlikte yaşadığı  İstinye Park Residence’daki penthouse evi InStyle Home'un Ocak 2014 sayısında yeraldı. Evin dekorasyonunda iç mimar Esra Kazmirci, Ergen'e yardımcı olmuş.

gulben-ergen-in-yeni-evi-1

Gülben Ergen'in iki yıl önce taşındığı 450 m2'lik dubleks evin girişi galerili bir salona açılıyor. Yüksek tavanlar mekanı geniş ve ferah göstermekte. Mavi ve kahverengi tonların hakim olduğu salonun dekorasyonunda klasik, modern karışımı bir tarz göze çarpıyor.

gulben-ergen-in-yeni-evi-3

Salonun televizyon bölümü için daha rahat ve sade çizgili mobilyalar seçilmiş. Duvarı süsleyen el yazmaları ve oryantal tablolar ile bir kontrast yaratılımış.

gulben-ergen-in-yeni-evi-4

Evin giriş katında salon, mutfak, beş oda, üç banyo ve bir misafir tuvaleti bulunmakta. Mutfakta kullanılan canlı kırmızı renk mekana enerji katmış. Mekanda yine eski mobilyalar da yerini almış.

Evin üst kattında  içinde banyosu ve giyinme odası olan Ergen’in ait yatak odası ve  bir misafir odası bulunmakta. Evin asma katlı salona bakan bölümü kütüphane ve okuma alanı olarak tasarlanmış. 

gulben-ergen-in-yeni-evi-5

Kaynak: Instyle Home

Fotoğraflar: Nihat Odabaşı

Son Düzenlenme Çarşamba, 22 Ocak 2014 09:45

2 yorum

  • nilgün ülkü merhaba. çocuklarıyla beraber olduğu resimdeki halı, sanki blucin kumaştan havasında...nerden, kaça almış, öğrenemez miyiz?. Salı, 11 Şubat 2014 07:53 yazan nilgün ülkü
  • güler yenideniz gülbencim evlat larınla kötülük lerden uzak sağlıkla yaşayın sizi seviyorum başarılar selamlar Pazartesi, 10 Şubat 2014 11:56 yazan güler yenideniz

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe