Koleksiyon Mobilya'dan Yeni 'EV' Serisi

  • Okunma 4006 defa
Babil Serdiyar Babil Serdiyar Koleksiyon Mobilya
24 Nis

Koleksiyon Mobilya'dan  “Bizim Evimiz” Temalı EV Mobilya Tasarımları

Koleksiyon’un, işlevselliği ve estetiği bir arada sunan ve bulunduğumuz toprakların derin geçmişinden esin alan yeni ev mobilya serisi Nisan ayı itibariyle tüm Koleksiyon mağazalarındaki yerini aldı. Faruk Malhan imzalı bu yeni seri, ‘Bizim Evimiz’ temasıyla Mezopotamya’dan Akdeniz’e uzanan geniş bir coğrafyanın eşsiz izlerini taşıyor. Oturma odası gruplarından kilim ve halılara kadar çeşitlenen yeni tasarımlar hem evleneceklere hem de evini yenileyeceklere zengin seçenekler sunuyor.

Babil

Ev ve ofis mobilyası ile birlikte tasarladığı aksesuar ürünleriyle de beğeni toplayan Koleksiyon, geçtiğimiz haftalarda “Bizim Evimiz” temasıyla tanıttığı yeni ev mobilya kreasyonunu mağazalarında beğeniye sundu. Büfelerden kanepelere, TV ünitelerinden yataklara kadar birçok yeni tasarımdan oluşan bu yeni ev serisi evleneceklere veya evini yenileyeceklere adeta yeni bir soluk getiriyor.

Divan Baba

Tekirdağ’da kurulu modern fabrikasında yüksek teknoloji ve el işçiliğinin zengin katkılarıyla üretilen “Bizim Evimiz” temalı yeni ev mobilya serisi, Mardinli, Babil, Alia ve Gazel gibi seri isimlerinin yanı sıra Bağarası, Mihrimah, Senlibenli, Divanbaba, Sihirlikareler, Roman, Demirhindi, Rahvan gibi 90’dan fazla yeni üyeyi içeriyor.

Mihrimah

Son Düzenlenme Cuma, 26 Nisan 2013 12:51

1 yorum

  • Şükran Öztok Koleksiyon her zaman çok beğendiğim bir marka olmuştur. Bu seride gösterilenler de gerçekten çok güzel, zarif, özenli.. Çarşamba, 24 Nisan 2013 07:02 yazan Şükran Öztok

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe