Banyolar da İskandinav Tarzı ile Buluşuyor

  • Okunma 1748 defa
Vitra Sento Serisi Vitra Sento Serisi
07 Şub

Son yılların oldukça popüler trendi İskandinav tarzı, VitrA’nın yeni serisi Sento ile banyolara taşınıyor. Yalın ve sıcak tasarımıyla öne çıkan Sento, fonksiyonelliğiyle dikkat çeken mobilyaları ve farklı büyüklükteki mekanlara uygun lavabo ve klozet alternatifleriyle, tüm aile için harika çözümler öneriyor.

vitra sento 02

Bir İskandinav klasiği olan beyaz ile ahşabın dansı, Sento’nun da en önemli özelliklerinden biri. VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan seride, krem ve antrasitin mat tonlarında hazırlanan banyo mobilyaları da yer alıyor. Ayaklı - ayaksız alternatifleri bulunan mobilya çözümleri ile aynalarda led aydınlatma kullanılıyor. Yumuşak hatları ve ince kapağıyla be-ğeni toplayan Sento klozet ise kolay ve etkili temizlik olanağı sunan Rim-ex teknolojisine sahip.

vitra seramikler 1

VitrA’nın yeni banyo serisi, fonksiyonel saklama üniteleriyle de dikkat çekiyor. Sento ile banyoda 105 cm genişliğinde bir çamaşır köşesi oluşturularak, makinadan deterjana, çamaşır sepetinden havlulara kadar pek çok şey tek bir alanda toplanabiliyor. Gözden uzak olması istenen temizlik kovası ve sapı, Sento’nun havalandırmalı temizlik dolabında kendine yer buluyor. Fırça, saç kurutma makinası gibi malzemeleri derli toplu saklayan boy dolabı ise adeta bir güzellik köşesi gibi hizmet veriyor.

Son Düzenlenme Çarşamba, 08 Şubat 2017 06:47
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe