Home Ofis İçin Yeni Proje Flex Office

  • Okunma 7152 defa

Bahçeşehir Esenyurt’ta inşa edilen ve Dumankaya’nın yeni bir ofis projesi olan Flex Office, 32 katlı bir gökdelen olarak tasarlanmış. Toplamda 321 adet birimden oluşan gökdelen yapısında home ofis ihtiyaçlarına bağlı olarak anlaşmalı kurumların hizmeti bulunuyor. Projenin özellikle ev ve ofisini birleştirmek isteyenler için üretildiği belirtilmiş. 

Ofis birimlerinin ihtiyacı gereği gökdelende depo ve arşiv alanları toplantı odaları, lobi hizmetleri gibi destek hizmetleri de yer alıyor. Buna ek olarak tasarlanıp uygulanan kat bahçeleri bütün çalışanlara özel alan sunmakla birlikte rahatlık veren mekanlar olarak düşünülmüş. Kat bahçelerinde konumlandırılan ofis box birimler, çalışanların özel olarak 7 gün 24 saat kullanabileceği çalışma birimleri olarak tasarlanmış.

flex-office-bahcesehir-3

Ofislere hizmet etmek üzere sekreterya, misafir karşılama ve lobi, lounge ve kafe, otopark, toplantı odaları, copy center, posta ve kargo, danışmanlık - web - hukuk - marka tescil - tercüme - muhasebe hizmeti, depo ve arşiv alanları, 24 saat güvenlik, mülk yönetim sistemi gibi birimler de proje kapsamında yer alıyor.

flex-office-bahcesehir-4

Proje, Atatürk Havalimanı’na, Akbatı ve Torium alışveriş merkezlerine, İstanbul Üniversitesi’ne yakın bir konumda bulunuyor.

Projede ofislere ek olarak 1+1 ve 2+1 daire tipleri mecvut. Bu dairelerin lansman fiyatı 119 bin TL olarak belirlenmiş. 

Detaylı bilgi için tıklayın: http://www.dumankaya.com/flex-office-bahcesehir 

Son Düzenlenme Salı, 05 May 2015 17:32
Güzin Öztok

3oda1salon yazarı Güzin Öztok İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunu, İ.T.Ü Master Programı öğrencisidir.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

En Çok Okunanlar

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe