Seyahatlerinizde Bonusbay ile Nakit Para Kazanın

  • Okunma 2645 defa
Seyahatlerinizde  Bonusbay ile Nakit Para Kazanın
18 Ara

Seyahat Organizasyonlarınızda  Bonusbay Avantajı

Seyahati seven bir aile olarak yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizsayonlarımızı uzun zamandır online siteler aracılığıyla yapıyoruz.  Özellikle otel rezervasyonlarımızda booking.com vazgeçilmezimiz oldu.  Booking com da gitmek istediğimiz bölgedeki tüm konaklama seçeneklerini, kategorize ederek görebiliyoruz. Böylece karak vermemiz çok daha kolay oluyor. Ayrıca ziyaretçi yorumları da oldukça yol gösterici.  Şimdiye kadar hiç pişman olmadık, ayrıca en ucuz fiyat garantisi de varJ

Geçen ay size alışveriş yaptıkça nakit para kazandıran Bonusbay’den bahsetmiştim.  Bonusbay’in bu karlı sistemine booking.com gibi seyahat siteleri de dahilmiş.  Bizim gibi sizin de online alışverişlerinizde ‘seyahat’ önemli bir kalemse,  sizinle  bu konuda yaptığım bir hesaplamayı paylaşmak istiyorum.

13 hotel-ambassade-facade

Önümüzdeki Nisan eşimle iş takvimizde güzel bir boşluk yarattık. Çok sevdiğimiz Amsterdam’a tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Amsterdam’da daha once kaldığımız ve sizlerle paylaştığım merkeze yakın, kanal cepheli favori otelimiz Ambassade Otel'de kalmak istiyoruz tekrar. Booking com dan hemen baktım, kanal manzaralı, istediğimiz oda Nisan’da  5 gece  için  yaklaşık 4000 TL. imiş. Bonusbay, booking com alışverişlerimiz için  %4 nakit kazandırıyor. Yani  sadece otel rezervasyonumu Bonusbay üzerinden booking.com'a geçerek yaparsam hesabıma 160 tl nakit geçiyor.  Biz genelde tatillere dostlarımızla çıkıyoruz. Toplam 5 aile oluyoruz.  Böyle bir durumda ise grupça kazancımız 800 tl oluyor. Kulağa hoş geliyor değil mi? Bir de bu parayı bonus olarak falan harcamanıza gerek yok, verdiğiniz hesap numarasına nakit olarak yatıyor.

bonus-bay-seyahat

Seyahat kısmını biraz daha detaylı incelediğimde,  tatil.com, tatil sepeti gibi uygun fiyatlı uçak bileti ya da tur satın alabileceğiniz siteler, Emirates gibi ünlü havayolları, Radisson gibi ünlü otel zincirlerinin de Bonusbay sistemine dahil olduğunu gördüm.

Kısaca online seyahat organizasyonuzu siz de benim gibi Bonusbay üzerinden yapın, nakit para kazanmaya  başlayın. Aşağıdaki linkte Bonusbay'in siz 3oda1salon takipçileri için hazırladığı 10tl hoşgeldin bonusu da bulunuyor. Tıklayın:) 

http://tr.bonusbay.com/3oda1salon

Son Düzenlenme Salı, 30 Aralık 2014 10:36
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Seyahat

Seyahat etmek bence en büyük keyiflerden biri. Yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak, farklı kültürlerle yüzleşmek bizi inanılmaz biçimde zenginleştiriyor. Aslında seyahat deyince herkesin beklentisi farklı . Kimisi deniz kenarını tercih ediyor, kimisi ise karlı dağları. Festivalleri takip edenler, medeniyetten uzaklaşamayanlar, macera arayanlar, huzur isteyenler ... Butik otelleri araştıranlar, en iyi pansiyonları arayanlar, ucuz olsun temiz olsun diyenler…

3oda1salon sitesini hazırlarken asıl konumuz gayrimenkul ve tasarımdı. İçerik hazırlamaya baslarken seyahat yazılarının bizim konularımızla bir biçimde içiçe geçtiğini farkettim. Tasarıma gönul verenler seyahatlerinde de aynı keyifi aramaktaydı. Ayrıca bu konu benim arastırmaktan, yazmaktan ve paylaşmaktan en keyif aldığım bölüm olacaktı. Eh, hiç fena olmayan bir sıklıkta seyahat etmeyi alışkanlık yapmıştım ve pek de aynı yere gitmiyordum. Böylece sitenin içinde yarattığımız seyahat sayfaları oluşmaya basladı.

Seyahat bölümünde benim ve misafir yazarlarımızın bizzat deneyimlerini, tavsiyelerini, tecrubelerini bulabilirsiniz. Sorular sorabilirsiniz. Yazılarımızın çeşitliliği sizi şaşırtabilir! Miami South Beach'den, Brezilya Sao Paulo'ya, Nassau Adası’ndaki köpekbalığı dalışlarından, Singapur'a, Yunan Adaları’ndan Venedik'e. Ayrıca genç yazarlarımız yenı seyahat trendlerini, egzotik destinasyonları, en güzel festival lokasyonlarını sizler ve bizler için arastırıyor bize yeni ufuklar açıyorlar…

Bizi takip ederek keyifli seyahatlere yelken açmaya ne dersiniz?...

Y.Mimar Bahar Aykaç

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe