Home Ofis İçin Yeni Proje Flex Office

  • Okunma 7077 defa

Bahçeşehir Esenyurt’ta inşa edilen ve Dumankaya’nın yeni bir ofis projesi olan Flex Office, 32 katlı bir gökdelen olarak tasarlanmış. Toplamda 321 adet birimden oluşan gökdelen yapısında home ofis ihtiyaçlarına bağlı olarak anlaşmalı kurumların hizmeti bulunuyor. Projenin özellikle ev ve ofisini birleştirmek isteyenler için üretildiği belirtilmiş. 

Ofis birimlerinin ihtiyacı gereği gökdelende depo ve arşiv alanları toplantı odaları, lobi hizmetleri gibi destek hizmetleri de yer alıyor. Buna ek olarak tasarlanıp uygulanan kat bahçeleri bütün çalışanlara özel alan sunmakla birlikte rahatlık veren mekanlar olarak düşünülmüş. Kat bahçelerinde konumlandırılan ofis box birimler, çalışanların özel olarak 7 gün 24 saat kullanabileceği çalışma birimleri olarak tasarlanmış.

flex-office-bahcesehir-3

Ofislere hizmet etmek üzere sekreterya, misafir karşılama ve lobi, lounge ve kafe, otopark, toplantı odaları, copy center, posta ve kargo, danışmanlık - web - hukuk - marka tescil - tercüme - muhasebe hizmeti, depo ve arşiv alanları, 24 saat güvenlik, mülk yönetim sistemi gibi birimler de proje kapsamında yer alıyor.

flex-office-bahcesehir-4

Proje, Atatürk Havalimanı’na, Akbatı ve Torium alışveriş merkezlerine, İstanbul Üniversitesi’ne yakın bir konumda bulunuyor.

Projede ofislere ek olarak 1+1 ve 2+1 daire tipleri mecvut. Bu dairelerin lansman fiyatı 119 bin TL olarak belirlenmiş. 

Detaylı bilgi için tıklayın: http://www.dumankaya.com/flex-office-bahcesehir 

Son Düzenlenme Salı, 05 May 2015 17:32
Güzin Öztok

3oda1salon yazarı Güzin Öztok İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunu, İ.T.Ü Master Programı öğrencisidir.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Seyahat

Seyahat etmek bence en büyük keyiflerden biri. Yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak, farklı kültürlerle yüzleşmek bizi inanılmaz biçimde zenginleştiriyor. Aslında seyahat deyince herkesin beklentisi farklı . Kimisi deniz kenarını tercih ediyor, kimisi ise karlı dağları. Festivalleri takip edenler, medeniyetten uzaklaşamayanlar, macera arayanlar, huzur isteyenler ... Butik otelleri araştıranlar, en iyi pansiyonları arayanlar, ucuz olsun temiz olsun diyenler…

3oda1salon sitesini hazırlarken asıl konumuz gayrimenkul ve tasarımdı. İçerik hazırlamaya baslarken seyahat yazılarının bizim konularımızla bir biçimde içiçe geçtiğini farkettim. Tasarıma gönul verenler seyahatlerinde de aynı keyifi aramaktaydı. Ayrıca bu konu benim arastırmaktan, yazmaktan ve paylaşmaktan en keyif aldığım bölüm olacaktı. Eh, hiç fena olmayan bir sıklıkta seyahat etmeyi alışkanlık yapmıştım ve pek de aynı yere gitmiyordum. Böylece sitenin içinde yarattığımız seyahat sayfaları oluşmaya basladı.

Seyahat bölümünde benim ve misafir yazarlarımızın bizzat deneyimlerini, tavsiyelerini, tecrubelerini bulabilirsiniz. Sorular sorabilirsiniz. Yazılarımızın çeşitliliği sizi şaşırtabilir! Miami South Beach'den, Brezilya Sao Paulo'ya, Nassau Adası’ndaki köpekbalığı dalışlarından, Singapur'a, Yunan Adaları’ndan Venedik'e. Ayrıca genç yazarlarımız yenı seyahat trendlerini, egzotik destinasyonları, en güzel festival lokasyonlarını sizler ve bizler için arastırıyor bize yeni ufuklar açıyorlar…

Bizi takip ederek keyifli seyahatlere yelken açmaya ne dersiniz?...

Y.Mimar Bahar Aykaç

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe