Maslak No/1 Ofis Plaza Farklı Bir Ofis Anlayışı Sunuyor

  • Okunma 4755 defa
Maslak No/1 Ofis Plaza Maslak No/1 Ofis Plaza
11 Eyl

Maslak No/1 Ofis Plaza, Koçkaya Holding, Saral Şirketler Grubu ve Altınbaş Holding ortaklığıyla  34 225 m2 inşaat alanına sahip yeni bir  bir ofis projesi. Ünlü mimar Emre Arolat imzası taşıyor. İş dünyasının en önemli lokasyonlarından Maslak'ta yer alan proje ulaşım açısından oldukça avantajlı durumdadır.  Maslakno/1 Ofis Plaza'da Aralık 2013’te yaşam başlayacak.

26 katlı  Maslak No/1 Ofis Plaza'da her katta ofislerin yanısıra 3 wc, 1 mutfak ve mekanik – elektrik Odası bulunuyor. 20  tek kat ofis katının dışındaki 5 kat 250 araçlık otopark ve 1 kat ise yaşam katı olan toplantı salonlarının, kafenin ve sağlık merkezinin bulunduğu alan olarak tasarlanmış. açılır kapanır ofis pencerelerinin olduğu projede iklimlendirme sistemi mevcuttur. 7/24 korunan Maslak No/1 Ofis Plazada, güvenlik, x-ray cihazı, metal dedektör ve kartlı geçiş sistemi bulunmaktadır. Maslak No/1 Plaza, otopark dahil olmak üzere 34.225m2 alana sahiptir.  Maslak No/1 Ofis Plaza da Leeds Gold sertikası almaya aday gösterilmiştir.

Son Düzenlenme Çarşamba, 11 Eylül 2013 14:12

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Seyahat

Seyahat etmek bence en büyük keyiflerden biri. Yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak, farklı kültürlerle yüzleşmek bizi inanılmaz biçimde zenginleştiriyor. Aslında seyahat deyince herkesin beklentisi farklı . Kimisi deniz kenarını tercih ediyor, kimisi ise karlı dağları. Festivalleri takip edenler, medeniyetten uzaklaşamayanlar, macera arayanlar, huzur isteyenler ... Butik otelleri araştıranlar, en iyi pansiyonları arayanlar, ucuz olsun temiz olsun diyenler…

3oda1salon sitesini hazırlarken asıl konumuz gayrimenkul ve tasarımdı. İçerik hazırlamaya baslarken seyahat yazılarının bizim konularımızla bir biçimde içiçe geçtiğini farkettim. Tasarıma gönul verenler seyahatlerinde de aynı keyifi aramaktaydı. Ayrıca bu konu benim arastırmaktan, yazmaktan ve paylaşmaktan en keyif aldığım bölüm olacaktı. Eh, hiç fena olmayan bir sıklıkta seyahat etmeyi alışkanlık yapmıştım ve pek de aynı yere gitmiyordum. Böylece sitenin içinde yarattığımız seyahat sayfaları oluşmaya basladı.

Seyahat bölümünde benim ve misafir yazarlarımızın bizzat deneyimlerini, tavsiyelerini, tecrubelerini bulabilirsiniz. Sorular sorabilirsiniz. Yazılarımızın çeşitliliği sizi şaşırtabilir! Miami South Beach'den, Brezilya Sao Paulo'ya, Nassau Adası’ndaki köpekbalığı dalışlarından, Singapur'a, Yunan Adaları’ndan Venedik'e. Ayrıca genç yazarlarımız yenı seyahat trendlerini, egzotik destinasyonları, en güzel festival lokasyonlarını sizler ve bizler için arastırıyor bize yeni ufuklar açıyorlar…

Bizi takip ederek keyifli seyahatlere yelken açmaya ne dersiniz?...

Y.Mimar Bahar Aykaç

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe