Afrika'nın İlk Sualtı Otelinde Rengarenk Balıkların Keyfine Varın

  • Okunma 8369 defa
Sualtı Oteli Sualtı Oteli Afrika
19 Kas

Oteller farklılık yaratmak için adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Afrika’nın ilk sualtı oteli de artık hayata geçti. 

afrikada-denizaltı-otel-5

Afrika'nın özgün butik oteli  Manta Resort özel tasarlanan sualtı villası ile birbirinden güzel balıklar eşliğinde bir uyku vaadediyor… İsveçli tasarım firması  Genberg Underwater Hotels, Afrika için bir ilk olan bu inovatif  lüks villayı Manta Resort'un bulunduğu Tanzanya’nın Pemba Adası kıyılarında inşa etmiş. 

afrikada-denizaltı-otel-6

Bu özel villa Hint okyanusunda denizin 4 m altına inşa edilmiş. Denizin altındaki villanızın en üst katında bir tekneyi aratmayan bir de güverteniz pardon terasınız bulunuyor:)

afrikada-denizaltı-otel-1

Gece olunca binanın etrafındaki aydınlatmalar, sizi keyifli bir deniz hayatıyla başbaşa bırakıyor.

afrikada-denizaltı-otel-2

Oda fiyatı 2 kişi için normal sezonda gecelik 745 usd. Buna rağmen otelin yeni açılan bu villasında önümüzdeki yıl boyunca oda bulmak pek mümkün gibi gözükmüyor!...

Yukarıdaki foto galeride otelin geneline ilişkin fotograflarda bulabilirsiniz...

http://www.themantaresort.com/

Son Düzenlenme Çarşamba, 04 May 2016 13:02
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe