Bonbon S

Bonbon-S-kucuk.jpg
Tasarımcı
Maria Culenova Hostinova
Firma
Lasvit / Tepta
Fonksiyonu
İç mekan aydınlatma
İlham Kaynağı
Bonbon şekeri
Özgün Özellikleri
Bonbon sarkıt, el üflemesi cam şapkası ile göz doldurmakta ve üst kısmındaki kıvrılmış formu ile eğlenceli şekerleme paketlerini anımsatmaktadır. Bu zarif paketin içinde el kesmesi kristalden yapılmış aydınlatma elemanı bulunmaktadır. Bonbon’un temiz şekli ve süper kalitesi, Lasvit’in mükemmelliğe olan inancının bir sonucudur.
Malzeme
El üflemesi cam
Ampul : E27 LED
Boyutlar
Çap: 46cm H:38cm

Firma Bilgileri

Firma Adı
Tepta
Firma Adresi
Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:24 K:1-2-3 / 1.Levent - Istanbul
Tel
0 212 279 29 03
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Tepta Aydınlatma 1991'den beri mimar, elektrik mühendisi ve nihai kullanıcılara ışık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet aydınlatmanın projelendirilmesi ile başlar, ürün seçimi, proje gerçekleşmesinin denetimi ve daha sonra aydınlatma ürünlerinin bakımı olarak devam eder. Tepta, estetik başarının çok önemli olduğu projelerde daha da öne çıkmaktadır. Tepta, başta iGuzzini ve alanında önde gelen büyük çoğunluğu İtalyan 30'dan fazla aydınlatma ürünleri üreten şirketin Türkiye temsilcisi olarak gerçekleştirmektedir. 20.000 den fazla ürün çeşidine sahip olan şirketimizin showroom'unda bu yelpazenin çarpıcı örnekleri sergilenmektedir.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe