Alice S Dekoratif Aydınlatma

Alice S Dekoratif Aydınlatma

Alice S Dekoratif Aydınlatma
Tasarımcı
Petra Krausová
Firma
Lasvit / Tepta
Fonksiyonu
Aydınlatma
İlham Kaynağı
Alice Harikalar Diyarında
Özgün Özellikleri
Petra Krausová tarafından tasarlanan Alice, hareketli bir çiçektir. Cam ve doğanın ortaklığından meydana gelmiş bir şaheserdir. Bu öngörülemeyen birliktelikteki her bir yaprak ayrı ayrı işlenerek farklı formlara bürünmüştür. Bu heykelsi camın seyredene verdiği optik görüntü, ismini de aldığı bir deneyimi çağrıştırıyor : Alice harikalar diyarında…
Net ağırlığı 1300 kg’dır. 12 farklı devreden oluşmaktadır ve hareket sistemi 19 adet üç fazlı motorla sağlanmaktadır.
Malzeme
El Üflemesi Cam
Ampul: 28W LED
Boyutlar
Çap: 240cm H:150cm

Firma Bilgileri

Firma Adı
Tepta
Firma Adresi
Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:24 K:1-2-3 / 1.Levent - Istanbul

Tel
0 212 279 29 03
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Tepta Aydınlatma 1991'den beri mimar, elektrik mühendisi ve nihai kullanıcılara ışık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet aydınlatmanın projelendirilmesi ile başlar, ürün seçimi, proje gerçekleşmesinin denetimi ve daha sonra aydınlatma ürünlerinin bakımı olarak devam eder. Tepta, estetik başarının çok önemli olduğu projelerde daha da öne çıkmaktadır. Tepta, başta iGuzzini ve alanında önde gelen büyük çoğunluğu İtalyan 30'dan fazla aydınlatma ürünleri üreten şirketin Türkiye temsilcisi olarak gerçekleştirmektedir. 20.000 den fazla ürün çeşidine sahip olan şirketimizin showroom'unda bu yelpazenin çarpıcı örnekleri sergilenmektedir.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe