Acqua S Popüler

Acqua S
Tasarımcı
Luta Bettonica
Firma
Tepta / CINI&NILS
Fonksiyonu
Aydınlatma
Özgün Özellikleri
Zarif ve kıvrımlı şekli ile odaya ışık saçmaktadır. Birbirine bağlanan modüllerden oluştuğundan istediğiniz gibi form verebilirsiniz. Hem mekanın ortasından aşağıya sarkıtabilirsiniz, hem de duvara yakın kullanarak dekoratif bir objeye de çevirebilirsiniz.
İndirekt ışık vermek üzere tasarlanan Acqua istenirse tek istenirse de çoklu komposizyonlar yapmak için ideal bir çözümdür.
Malzeme
Beyaz Aluminyum / 5,6W Dimmable LED
Boyutlar
Her panel - Genişlik:11cm Derinlik:10cm H:27cm

Firma Bilgileri

Firma Adı
Tepta
Firma Adresi
Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:24 K:1-2-3 / 1.Levent - Istanbul
Tel
0 212 279 29 03
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Tepta Aydınlatma 1991'den beri mimar, elektrik mühendisi ve nihai kullanıcılara ışık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet aydınlatmanın projelendirilmesi ile başlar, ürün seçimi, proje gerçekleşmesinin denetimi ve daha sonra aydınlatma ürünlerinin bakımı olarak devam eder. Tepta, estetik başarının çok önemli olduğu projelerde daha da öne çıkmaktadır. Tepta, başta iGuzzini ve alanında önde gelen büyük çoğunluğu İtalyan 30'dan fazla aydınlatma ürünleri üreten şirketin Türkiye temsilcisi olarak gerçekleştirmektedir. 20.000 den fazla ürün çeşidine sahip olan şirketimizin showroom'unda bu yelpazenin çarpıcı örnekleri sergilenmektedir.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe