Up Junior Popüler

Up Junior
Tasarımcı
Gaetano Pesce
Firma
B&B Italia / Mozaik
Fonksiyonu
Oturma
Özgün Özellikleri
İlk kez 1969 yılında Gaetano Pesce tarafından tasarlanan Serie Up koltuğun yeni çocuk versiyonu Up Junior, orjinaliyle birebir aynı görünümüne sahip olmasıyla birlikte, çocuklara özel boyutta küçük ölçülere sahip... Bir tasarım koltuğu olarak, hem konfor unsuru hem de bir oyun arkadaşı düşüncesiyle çocuklar için üretilen Up Junior, çocukların ilgisini çeken çekici şekli ve canlı kırmızı rengi ile çocuk odalarına ve oyun alanlarına farklılık katacak.

Firma Bilgileri

Firma Adı
Mozaik Design
Firma Adresi
Dereboyu Cad. No: 78 Ortaköy 34347 İstanbul
Tel
0 212 327 05 95
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
1992 yılında kurulduğundan beri tasarımın dünya çapındaki liderlerini Türkiye’de temsil eden Mozaik, sadece bir tasarım ürünleri mağazası olmanın çok ötesinde, bir yaşam tarzı merkezidir. Ev mobilyasından ofis mobilyasına; banyo ve mutfaktan aydınlatmaya; perdelik ve döşemelik kumaştan aksesuar ve çocuklara yönelik tasarımlara kadar modern hayatın her türlü gereksinimini tek bir çatı altında bulundurarak Türkiye’de alışılmadık bir referans noktası oluşturmaktadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe