ID Chair Ofis Koltuğu

ID Chair Ofis Koltuğu Popüler

ID Chair Ofis Koltuğu
Firma
VitrA /Mozaik
Fonksiyonu
Ofis Koltuğu
Özgün Özellikleri
ID Chair, FlowMotion ve ProMatic fonksiyonlarının yanı sıra, yumuşak koltuk arkalığının destekleyici yapısı ile pilates topu etkisi ile konfor sunuyor.ID Chair, ProMatic mekanizması ile kişinin kilosuna göre pozisyon alıyor. Bu şekilde kişinin tek yapması gereken kişinin sandalye yüksekliğini ayarlaması oluyor. Ayrıca sandalye, kişilerde kilodan bağımsız olarak karın ve bel kaslarını çalıştırıyor, omurganın doğru pozisyon almasını sağlıyor ve metabolizmayı hızlandırıyor.

Firma Bilgileri

Firma Adı
Mozaik Design
Firma Adresi
Dereboyu Cad. No: 78 Ortaköy 34347 İstanbul
Tel
0 212 327 05 95
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
1992 yılında kurulduğundan beri tasarımın dünya çapındaki liderlerini Türkiye’de temsil eden Mozaik, sadece bir tasarım ürünleri mağazası olmanın çok ötesinde, bir yaşam tarzı merkezidir. Ev mobilyasından ofis mobilyasına; banyo ve mutfaktan aydınlatmaya; perdelik ve döşemelik kumaştan aksesuar ve çocuklara yönelik tasarımlara kadar modern hayatın her türlü gereksinimini tek bir çatı altında bulundurarak Türkiye’de alışılmadık bir referans noktası oluşturmaktadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe