Baby Utrecht Çocuk Koltuğu

Baby Utrecht Çocuk Koltuğu Popüler

CASSINA_Baby_MOZAIK-cocuk-mobilya.jpg
Tasarımcı
Gerrit T. Rietveld
Firma
Cassina / Mozaik
Fonksiyonu
Çocuk Koltuğu
Özgün Özellikleri
Cassina’nın 90. yılına özel hazırladığı yeni ürünler serisinin ilk ürünü Baby Utrecht çocuk koltuğu, tüm dünya ile birlikte Mozaik’te satışa sunulmaya başladı. 1935 yılında Gerrit T. Rietveld tarafından tasarlanan, bugüne kadar sadece Cassina tarafından yetişkinler için üretilen koltuk, şimdi daha küçük versiyonu ile çocuklar için üretilmeye başlandı. Farklı renk ve kumaş alternatifleri olan Baby Utrecht çocuk koltuğu, 3-8 yaş arası çocuklara özel ergonomik yapısı ile dikkat çekiyor.

Firma Bilgileri

Firma Adı
Mozaik Design
Firma Adresi
Dereboyu Cad. No: 78 Ortaköy 34347 İstanbul
Tel
0 212 327 05 95
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
1992 yılında kurulduğundan beri tasarımın dünya çapındaki liderlerini Türkiye’de temsil eden Mozaik, sadece bir tasarım ürünleri mağazası olmanın çok ötesinde, bir yaşam tarzı merkezidir. Ev mobilyasından ofis mobilyasına; banyo ve mutfaktan aydınlatmaya; perdelik ve döşemelik kumaştan aksesuar ve çocuklara yönelik tasarımlara kadar modern hayatın her türlü gereksinimini tek bir çatı altında bulundurarak Türkiye’de alışılmadık bir referans noktası oluşturmaktadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe