Yek Dü Se - Vazo Popüler

Yek Dü Se - Vazo
Tasarımcı
Faruk Malhan
Firma
Koleksiyon
Özgün Özellikleri
Üç farklı boyut, üç farklı çiçek...Yek dü se

Üç kutsal sayıların öncülerindendir. Üçlemeler ve üçün katları, kutsal kitaplarda, hikayelerde, masallarda, kehanetlerde binlerce yıldır anlatılagelmektedir. Üçlemeler birbirlerini bütünler, sürekliliğe, devamlılığa, birlikteliğe dair imgeler yaratır.

Yek dü se çiçeklerden esinlenerek çoğalıyor; üçü de farklı formda, farklı boyda... Tıpkı çiçekler gibi çeşitleniyorlar; her biri, farklı kokular ve renklerle bütünleşiyor.

Yek, geniş tabanı, ağza doğru hafifçe daralan formu ve kısa boyu ile kır çiçeklerine özel bir hacim sunuyor; geniş tabanı sayesinde rahat bir hacimden yükselen kır çiçekleri Yek'de coşkuyla, neşeyle serpiliyor. Dü, güllere açılmaları için ideal bir hacim sunarken Se, ince ve uzun çizgisi ile lilyumların zarafetini taçlandırıyor.

Malzeme
Siyah cam / el işçiliği
Fiyat
95 TL

Firma Bilgileri

Firma Adı
Koleksiyon Mobilya
Firma Adresi
Cumhuriyet Mah.
Kefeliköy Bağlar Cad. No:35
Sarıyer 34457 İSTANBUL
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Koleksiyon "yüksek kalitede mobilya mimarisi"ni yaratmak üzere, fikirleri, standartları, tasarım konseptlerini bir araya getiren, 40 yılı aşkın deneyimle edindiği yaygın itibara sahip bir şirketler grubudur. Koleksiyon, 70'li yıllardan itibaren, çizgiyi tasarıma dönüştüren, kalitenin tasarımını yaratan bir marka olarak Türk mobilya sektöründe varlığını sürdürmekte ve tasarımı endüstrinin hizmetine sunmaktadır. Tarihe ve kültüre tekrar bakmak; yaşanmışlara, bilgiye, biçimlere, renklere dokunmak; geçmişe sahip çıkarken güne meydan okumak; geleceği sorgulamak; erdemlere, anlamlara hitab etmek; mükemmeli aramak ve güzellikleri tekrar keşfetmek üzere yola çıkmış bir markadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe