Virasana Gazetelik

Virasana Gazetelik Popüler

Virasana Gazetelik
Firma
Koleksiyon
Fonksiyonu
Gazete ve Dergilik
Özgün Özellikleri
Kanepesi ve sehpasıyla aynı ayak tasarımına sahip olan Virasana Gazetelik, Koleksiyon klasiği bir ailenin tamamlayıcısıdır. İç seperatörler dergi, kitap veya gazetelerin düzgün istiflenmesini sağlarken, üst tablaya bağlı lambası, yanında konumlandırılacak bir dinlenme koltuğu ile okuma işlevini kolaylaştırır.
Malzeme
Virasana gazetelik karışık desen ceviz kaplamadır. Rafı beyaz lake ve ayakları siyah epoksi boyalıdır.
Boyutlar
L:600D:600H:1500 (600) mm
Fiyat
1184 TL

Firma Bilgileri

Firma Adı
Koleksiyon Mobilya
Firma Adresi
Cumhuriyet Mah.
Kefeliköy Bağlar Cad. No:35
Sarıyer 34457 İSTANBUL
Tel
0212 363 63 63
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Koleksiyon "yüksek kalitede mobilya mimarisi"ni yaratmak üzere, fikirleri, standartları, tasarım konseptlerini bir araya getiren, 40 yılı aşkın deneyimle edindiği yaygın itibara sahip bir şirketler grubudur. Koleksiyon, 70'li yıllardan itibaren, çizgiyi tasarıma dönüştüren, kalitenin tasarımını yaratan bir marka olarak Türk mobilya sektöründe varlığını sürdürmekte ve tasarımı endüstrinin hizmetine sunmaktadır. Tarihe ve kültüre tekrar bakmak; yaşanmışlara, bilgiye, biçimlere, renklere dokunmak; geçmişe sahip çıkarken güne meydan okumak; geleceği sorgulamak; erdemlere, anlamlara hitab etmek; mükemmeli aramak ve güzellikleri tekrar keşfetmek üzere yola çıkmış bir markadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe