Slamp Gemmy Masa Lambası

Slamp Gemmy Masa Lambası Popüler

Slamp Gemmy Masa Lambası
Firma
Slamp / Koleksiyon
Fonksiyonu
Masa Lambası
Özgün Özellikleri
Eğlenceli ve canlı bir model olan Gemmy, özellikle genç odalarında ve modern mutfaklarda kullanılabilecek bir aydınlatma olarak önerilir. Slamp markası tarafından yaratılan Lentiflex* malzemesi ile üretilmiş Gemmy, farklı renkleriyle farklı çehrelere bürünebilir.

Özel imalat teknikleri ile cam ve plastik kullanılarak yapılmış Slamp tarafından özel olarak üretilen bir malzemedir. Güçlü, ilgi çekici kırılma efektleri ile ışığı yansıtan özelliklere sahiptir.
Fiyat
504 TL (Fiyatlar güncel euro kurundan hesaplanmaktadır.)

Firma Bilgileri

Firma Adı
Koleksiyon Mobilya
Firma Adresi
Cumhuriyet Mah.
Kefeliköy Bağlar Cad. No:35
Sarıyer 34457 İSTANBUL
Tel
0212 363 63 63
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Koleksiyon "yüksek kalitede mobilya mimarisi"ni yaratmak üzere, fikirleri, standartları, tasarım konseptlerini bir araya getiren, 40 yılı aşkın deneyimle edindiği yaygın itibara sahip bir şirketler grubudur. Koleksiyon, 70'li yıllardan itibaren, çizgiyi tasarıma dönüştüren, kalitenin tasarımını yaratan bir marka olarak Türk mobilya sektöründe varlığını sürdürmekte ve tasarımı endüstrinin hizmetine sunmaktadır. Tarihe ve kültüre tekrar bakmak; yaşanmışlara, bilgiye, biçimlere, renklere dokunmak; geçmişe sahip çıkarken güne meydan okumak; geleceği sorgulamak; erdemlere, anlamlara hitab etmek; mükemmeli aramak ve güzellikleri tekrar keşfetmek üzere yola çıkmış bir markadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe