Pierre Loti Popüler

Pierre Loti
Tasarımcı
Faruk Malhan
Firma
Koleksiyon
Fonksiyonu
Oturma
Özgün Özellikleri
Pierre Loti koltuk adını İstanbul'la bütünleşmiş ünlü Fransız yazardan alıyor. Üst yüzeyinde taşıdığı postun sağladığı özellikli duruş ve ince işçilik Pierre Loti koltukta birleşiyor. Özgün çizgisiyle ve deriden kolçaklarıyla da dikkat çeken bu sıra dışı tasarım yaşam alanlarında çizgi ötesi bir dokunuş arayanların tercihi oluyor.
Boyutlar
L: 773 mm
D: 754 mm
H: 758 mm

Firma Bilgileri

Firma Adı
Koleksiyon Mobilya
Firma Adresi
Cumhuriyet Mah.
Kefeliköy Bağlar Cad. No:35
Sarıyer 34457 İSTANBUL
Tel
0212 363 63 63
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Koleksiyon "yüksek kalitede mobilya mimarisi"ni yaratmak üzere, fikirleri, standartları, tasarım konseptlerini bir araya getiren, 40 yılı aşkın deneyimle edindiği yaygın itibara sahip bir şirketler grubudur. Koleksiyon, 70'li yıllardan itibaren, çizgiyi tasarıma dönüştüren, kalitenin tasarımını yaratan bir marka olarak Türk mobilya sektöründe varlığını sürdürmekte ve tasarımı endüstrinin hizmetine sunmaktadır. Tarihe ve kültüre tekrar bakmak; yaşanmışlara, bilgiye, biçimlere, renklere dokunmak; geçmişe sahip çıkarken güne meydan okumak; geleceği sorgulamak; erdemlere, anlamlara hitab etmek; mükemmeli aramak ve güzellikleri tekrar keşfetmek üzere yola çıkmış bir markadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe