Hugo Yemek Masası

Hugo Yemek Masası

Hugo Yemek Masası
Tasarımcı
Studio Kairos
Firma
Koleksiyon
Fonksiyonu
Yemek Masası
İlham Kaynağı
İsmini romantizmin öncülerinden Fransız yazar Victor Hugo’dan alır.
Özgün Özellikleri
Hugo üçgen kesitli ayaklardan ve farklı kaplama seçenekleri sunulan masa tablasından oluşur. Tasarımın en karakteristik bölgesini oluşturan ayaklar en alt ve üst noktada kesiti farklılaşan üçgen kesitten meydana gelir. Üçgen hem anlam bilimi hem de estetik açıdan özellikle tercih edilmiştir. Romantik bir masa özünde üç değerle çevrilmelidir; samimiyet, huzur ve kutlayacak bir konu. Hugo’nun ayaklarının her bir köşesi bu değerlere vurgu yapar. Estetik açısından ise bu özel kesit masa ayaklarının her açıdan oldukça ince görünmesini sağlar. Böylece masa geneline oldukça hafif bir görünüm kazandırılmıştır.
Malzeme
‘Smoked’ cila, ceviz ve siyah kaplama
Boyutlar
216x108 cm ve 162x108 cm

Firma Bilgileri

Firma Adı
Koleksiyon
Firma Adresi
Cumhuriyet Mah.
Kefeliköy Bağlar Cad. No:35
Sarıyer 34457 İSTANBUL
Tel
0212 363 63 63
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Koleksiyon "yüksek kalitede mobilya mimarisi"ni yaratmak üzere, fikirleri, standartları, tasarım konseptlerini bir araya getiren, 40 yılı aşkın deneyimle edindiği yaygın itibara sahip bir şirketler grubudur. Koleksiyon, 70'li yıllardan itibaren, çizgiyi tasarıma dönüştüren, kalitenin tasarımını yaratan bir marka olarak Türk mobilya sektöründe varlığını sürdürmekte ve tasarımı endüstrinin hizmetine sunmaktadır. Tarihe ve kültüre tekrar bakmak; yaşanmışlara, bilgiye, biçimlere, renklere dokunmak; geçmişe sahip çıkarken güne meydan okumak; geleceği sorgulamak; erdemlere, anlamlara hitab etmek; mükemmeli aramak ve güzellikleri tekrar keşfetmek üzere yola çıkmış bir markadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe