Bremen Sehpa 3 lü

Bremen Sehpa 3 lü Popüler

Bremen Sehpa 3 lü
Firma
Koleksiyon
Fonksiyonu
Zigon sehpa
Özgün Özellikleri
Bremen sehpa, gerek özgün formu gerekse de fonksiyonel yapısıyla size geleneksel bir zigon sehpadan çok daha fazlasını sunuyor.
Bremen, kanepe üzerine çekilerek dizüstü bilgisayar ya da çay ve kahve keyfi için servis elemanına dönüşen yapısıyla zigon sehpanın tanımını yeniden yapıyor. Hareket kabiliyeti ile dar alanlarda bile son derece işlevsel olabilen bu zigon sehpa, farklı geometri ve ölçü seçenekleriyle çok çeşitli kullanım olanağı sunuyor.
Malzeme
30 mm yonga levha üzeri beyaz laminat kaplama tabla, 3 mm wenge ABS kenar bant ve 16 mm transmisyon üzeri krom kaplama ayaktan oluşmaktadır.
Boyutlar
L: 360 D: 360 H: 640 mm
L: 420 D: 360 H: 595 mm
L: 480 D: 360 H: 550 mm
Fiyat
290 TL

Firma Bilgileri

Firma Adı
Koleksiyon
Firma Adresi
Cumhuriyet Mah.
Kefeliköy Bağlar Cad. No:35
Sarıyer 34457 İSTANBUL
Tel
0212 363 63 63
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Koleksiyon "yüksek kalitede mobilya mimarisi"ni yaratmak üzere, fikirleri, standartları, tasarım konseptlerini bir araya getiren, 40 yılı aşkın deneyimle edindiği yaygın itibara sahip bir şirketler grubudur. Koleksiyon, 70'li yıllardan itibaren, çizgiyi tasarıma dönüştüren, kalitenin tasarımını yaratan bir marka olarak Türk mobilya sektöründe varlığını sürdürmekte ve tasarımı endüstrinin hizmetine sunmaktadır. Tarihe ve kültüre tekrar bakmak; yaşanmışlara, bilgiye, biçimlere, renklere dokunmak; geçmişe sahip çıkarken güne meydan okumak; geleceği sorgulamak; erdemlere, anlamlara hitab etmek; mükemmeli aramak ve güzellikleri tekrar keşfetmek üzere yola çıkmış bir markadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe