Rocha Şezlong

Rocha Şezlong
Firma
Crate & Barrel
Özgün Özellikleri
Hava şartlarına dayanıklı polistiren, doğal Brezilya ipe ahşabının sıcak tonlarını ve muhteşem dokusunu, şık dış mekanlar için tasarlanan bir koleksiyona uygun hale getiriyor. Bakanların gözlerini alamadığı Rocha koleksiyonunun Brezilya ipe ahşabı gibi görünen değişik ölçülerdeki ince ve geniş latalardan oluşan yüzeyi tamamen polistiren suni ahşaptan oluşmaktadır. Şezlongun gerçeğe yakın dokusu ve sıcak tonları, hava şartlarına dayanıklı siyaha boyanmış alüminyum ile çerçevelenmiştir. Basit bir kaldırma mekanizmasıyla sırt kısmı istenilen pozisyona getirilebildiği gibi, arka iki tekerleği de taşıma kolaylığı sağlar.
Malzeme
Polistiren suni ahşap, siyaha boyanmış alüminyum
Boyutlar
Genişlik: 72cm
Derinlik: 203cm
Yükseklik: 34cm
Fiyat
3570 TL (indirimli fiyat)

Firma Bilgileri

Firma Adı
Crate & Barrel
Firma Adresi
Mağazalar:
Akasya Acıbadem / Zorlu Center
Tel
444 99 80
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 52 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe