Bluestone Mutfak Adası

Bluestone Mutfak Adası Popüler

Bluestone Mutfak Adası
Firma
Crate&Barrel
Fonksiyonu
Mutfak Adası
Özgün Özellikleri
Zarif mutfak ünitesi, rustik bir havaya sahip olmakla beraber son derece rafine bir tarzın temsilcisidir. Aşçıların veya misafir ağırlamayı sevenlerin çok seveceği bu mutfak adası, eski bina ve kapılardan elde edilen çam ahşabı ve "bluestone" levhadan oluşmaktadır. Lamba-zıvana tekniğiyle elde bir araya getirilen mutfak adasının tabanı zımparalanıp, doğal yapısını göstermesine izin veren şeffaf cila ile kaplanmıştır. Son derece geniş iki çekmecesi antik demir tutacaklarla açılırken, açık rafları ve iki adet demir askıları daha fazla depolama alanı sunmaktadır. Üst taraftaki mavi levhanın ise yaş zımpara ve cila tekniğiyle organik yapısı ortaya çıkarılmıştır. İki adet tezgah yüksekliğinde tabureyi ünitenin altında kullanarak Bluestone Mutfak Adası’nı masa olarak da değerlendirebilirsiniz.
Malzeme
Eski bina ve kapılardan elde edilen çam ahşabı ve "bluestone" levha
Boyutlar
Genişlik: 140cm
Derinlik: 70cm
Yükseklik: 91cm
Fiyat
10750 TL

Firma Bilgileri

Firma Adı
Crate&Barrel
Firma Adresi
Mağazalar:
Akasya Acıbadem / Zorlu Center / İstinyePark
Tel
444 99 80
Firma Email
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Firma Genel Bilgi
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 52 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe