Bu sayfayı yazdır

Chalet Azur Bodrum Hebil Koyu’nda Özel Bir Alternatif

  • Okunma 5536 defa
Chalet Azur Bodrum Hebil Koyu’nda Özel Bir Alternatif
02 Ağu

Chalet Azur Residences Bodrum’un en güzel koylarından mavi bayraklı Hebil Koyu’nda 12.000 m2 arazi üzerinde denize sıfır konumlanmış bir proje. Konum itibarıyla eğlence merkezi Türkbükü’ne 5 dakika mesafede olmasına karşılık, yarımadanın en temiz koylarından biri Hebil’de olmanın avantajına sahip Chalet Azur, Jolly Tur kuruluşu olan ATE İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Chalet Azur hepsi koy manzaralı ve doğa ile iç içe 26 konuttan oluşuyor. Projede 9 farklı tipte konut var. Müstakil dubleks-tripleks villa, ikiz villa, flat daire ve stüdyo daire seçenekleri ile proje geniş bir spektrumda kullanıcılara alternatif sunabiliyor. Brüt 603 m2 büyüklükteki müstakil villalar 230 m2 teras ve 45 m2 havuza sahipler. İki katlı olan bu villaların içinde ayrıca sauna ve hamam da var.

İkiz tripleks villalar ise brüt 298 m2 büyüklükte. Bu villalar 5+1 olarak tasarlanmış. En alt katın ortak yaşam alanlarına ayrıldığı villalarda üst katlarda her biri özel banyolu 5 yatak odası mevcut. Ayrıca projede 197 m2 dubleks 3+1 seçenekleri de var. 212 m2 lik 3+1 flat daire ve 64 m2lik 1+1 stüdyo dairelerde projede oldukça ilgi çekici...

Konutların iç tasarımları yapılırken, salonun, odaların, banyoların, teras ve balkonların genişliğine ve ferahlığına öncelikli olarak önem verilmiş. Evler, beyaz eşyası, banyo, mutfak ve klimaları ile taşınmaya hazır şekilde teslim ediliyor.

Chalet Azur, 200 m2lik bir genel kullanım havuzu, güneşlenme terasları, özel iskelesi, soyunma kabinleri, duşları ve sahildeki güneşlenme alanları ile özenli bir sosyal çevreye sahip. Bu yaz ailelerin oturmaya başladığı projede, satışlar devam ediyor. Projenin m2 fiyatları (liste fiyatları) 3000 - 4000 euro arasında değişiyor.


Ek Bilgiler

Yer kaplamalarında masif parke, duvar kaplamalarında su bazlı boya, pencere ve balkon kapılarında ısı cam ve konfor cam, villa dış kapılarında çelik kapı, iç ahşap imalatlarda isteğe bağlı ahşap kullanılmıştır.
Her konut için 2 adet otopark alanı bulunuyor.
Son deprem yönetmeliğine uygun, radye temel ve betonarme karkas ile inşaa edilen Chalet Azur evlerinde tüm duvarlarda özel su ve ısı yalıtımı uygulaması yapılmıştır.

Son Düzenlenme Cumartesi, 20 Ekim 2012 10:09
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

1 yorum

  • Serap Göz güzel bir proje olmuş, doğayla uyumlu.. Pazartesi, 22 Ekim 2012 06:25 yazan Serap Göz