Taşınabilir Jakuzi

  • Okunma 2626 defa
Taşınabilir Jakuzi
13 May

Taşınabilir Jakuzi, kamp düşkünlerini tatilin kralı yapabilir. Açık alanda kolayca kurulan ve zarar görmeden taşınabilen Jakuzi, dört kişi tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Su geçirmeyen vinil malzemesiyle üretilen ürün, yalnızca su pompasına ihtiyaç duyuyor.

 

tasinabilir-jakuzi-1

 

Kamp tatillerinin yanı sıra evinizin bahçesinde de kullanabileceğini jakuzi, sürekli hareket halinde olan tatil düşkünü insanlar için ideal bir tasarım. Ürün, bu konsepte atıfta bulunmak için “göçebe” ismiyle satışa sunulmuş. Çeşitli büyüklüklerde ve renklerde satışa sunulan Taşınabilir Jakuzi, modüler taşıyıcı strüktürlerle kuruluyor.

 

tasinabilir-jakuzi-3

 

kaynak: thecoolist.com

Son Düzenlenme Çarşamba, 13 May 2015 05:08
Arzu Türk

3oda1salon yazarı Arzu Türk İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunudur.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İlginç Tasarımlar

Gün geçmiyor ki hayatımızı kolaylaştıran yeni bir ürün ile karşılaşmayalım. Zaman içerisinde evimizde, iş yerimizde, okulumuzda kullandığımız ürünler yerlerini yenilerine bırakıyor. Bazen yeni bir kalem, bazen yeni bir saat bazen de yeni bir mutfak robotu eskisiyle yer değiştiriyor olanaklarımız dahilinde...

Bu yeni ürünlerden bazıları ise hayatmızı kolaylaştırmanın yanısıra, bizi neşelendirmeyi ve keyiflendirmeyi de amaçlıyor, bizi şaşırtıyor. Bazı durumlarda kullanım fonksyonu bile geride kalıyor ilginç olmak adına. Fazla kullanamasak da sevebiliyoruz bu ürünleri.

İşte sitemizin ‘İlginç Tasarımlar’ başlığı bu tip ürünleri sizlerle buluşturmak için oluştu. Bu tasarımlar  bizi şaşırtacak, güldürecek ve belki de kızdıracak, ama mutlaka ilham verip ufkumuzu açacaktır.  Keyif alacağınızı umuyorum.

Y. Mimar Bahar Aykaç

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe