Swarovski Taşlarıyla Tasarlanan Aydınlatma Elemanı

  • Okunma 1901 defa
Swarovski Taşlarıyla Tasarlanan Aydınlatma Elemanı
08 Tem

Letonyalı tasarım stüdyosu Mammalampa, atık mermer parçalarını ve Swarovski taşlarını kullanarak aydınlatma elemanı tasarladı.

 

swarovski-taslariyla-tasarlanan-5

 

Düşes Lamba, kendi ayrıksı estetiğini yaratıyor. Yarı küre formundaki aydınlatma elemanları, iki farklı renk seçeneğiyle sunuşuyor.

 

swarovski-taslariyla-tasarlanan-2

 

Siyah ve beyaz renklerdeki tasarım ürünleri, üzerinde yer alan Swarovski taşları sayesinde ışık yandığında parlıyor. Mermer parçalarının irili ufaklı yapıları tasarım için ayrı bir doku sağlamış. El işçiliğiyle üretilen koleksiyonda hiç bir ürün bir diğeriyle aynı olmayabiliyor.

Son Düzenlenme Çarşamba, 08 Temmuz 2015 15:41
Arzu Türk

3oda1salon yazarı Arzu Türk İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunudur.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İlginç Tasarımlar

Gün geçmiyor ki hayatımızı kolaylaştıran yeni bir ürün ile karşılaşmayalım. Zaman içerisinde evimizde, iş yerimizde, okulumuzda kullandığımız ürünler yerlerini yenilerine bırakıyor. Bazen yeni bir kalem, bazen yeni bir saat bazen de yeni bir mutfak robotu eskisiyle yer değiştiriyor olanaklarımız dahilinde...

Bu yeni ürünlerden bazıları ise hayatmızı kolaylaştırmanın yanısıra, bizi neşelendirmeyi ve keyiflendirmeyi de amaçlıyor, bizi şaşırtıyor. Bazı durumlarda kullanım fonksyonu bile geride kalıyor ilginç olmak adına. Fazla kullanamasak da sevebiliyoruz bu ürünleri.

İşte sitemizin ‘İlginç Tasarımlar’ başlığı bu tip ürünleri sizlerle buluşturmak için oluştu. Bu tasarımlar  bizi şaşırtacak, güldürecek ve belki de kızdıracak, ama mutlaka ilham verip ufkumuzu açacaktır.  Keyif alacağınızı umuyorum.

Y. Mimar Bahar Aykaç

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe