Sıcak Bir Kucak Pofidik Koltuk

  • Okunma 1562 defa
İlginç Mobilya Tasarımları İlginç Mobilya Tasarımları
10 Ağu

Eun Kyoung Lee tasarımı olan “sarılan koltuk”, sırt kısmından devam eden uzun ve yumuşak yastık kollarıyla sadece bir “koltuk” olmanın ötesine geçmek istiyor.

pofidik koltuk 1

Lee, kız kardeşinin doğum yapmasının ardından, tıpkı bir annenin yavrusuna sarıldığı gibi güvenli ve kucak dolu bir koltuk tasarlamak istediğini söylüyor. Suni kürk ile kaplı koltuk, bir çizgi film karakterini andıran sevimli yapısıyla da dikkat çekiyor.

Son Düzenlenme Perşembe, 11 Ağustos 2016 07:44
Güzin Öztok

3oda1salon yazarı Güzin Öztok İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunu, İ.T.Ü Master Programı öğrencisidir.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İlginç Tasarımlar

Gün geçmiyor ki hayatımızı kolaylaştıran yeni bir ürün ile karşılaşmayalım. Zaman içerisinde evimizde, iş yerimizde, okulumuzda kullandığımız ürünler yerlerini yenilerine bırakıyor. Bazen yeni bir kalem, bazen yeni bir saat bazen de yeni bir mutfak robotu eskisiyle yer değiştiriyor olanaklarımız dahilinde...

Bu yeni ürünlerden bazıları ise hayatmızı kolaylaştırmanın yanısıra, bizi neşelendirmeyi ve keyiflendirmeyi de amaçlıyor, bizi şaşırtıyor. Bazı durumlarda kullanım fonksyonu bile geride kalıyor ilginç olmak adına. Fazla kullanamasak da sevebiliyoruz bu ürünleri.

İşte sitemizin ‘İlginç Tasarımlar’ başlığı bu tip ürünleri sizlerle buluşturmak için oluştu. Bu tasarımlar  bizi şaşırtacak, güldürecek ve belki de kızdıracak, ama mutlaka ilham verip ufkumuzu açacaktır.  Keyif alacağınızı umuyorum.

Y. Mimar Bahar Aykaç

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe