Kullanışlı Merdiven Dolapları

  • Okunma 3704 defa
Merdivendeki Depo Merdivendeki Depo
29 Tem

Merdivenlerdeki Depo

Brüksel’deki bu evi tasarlayan Spotless Architecture ekibi, evde daha fazla depolama alanı yaratmak isteyince merdivenleri gizli bir depo olarak tasarlamış.

merdiven depo 2

Sarı merdivenlerin yalnızca bir kısmını depo olarak tasarlayan ekip gizli bölmeler yaratmış. Basamakların üst kısmı bir kapak gibi çalışıyor ve böylece fazla ayakkabılar ve eşyalar kolayca gözden uzak bir yere kaldırılabiliyor.

merdiven depo 4merdiven depo 3

Fotoğraflar: Yannick Milpas

Son Düzenlenme Cumartesi, 30 Temmuz 2016 06:00
Güzin Öztok

3oda1salon yazarı Güzin Öztok İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunu, İ.T.Ü Master Programı öğrencisidir.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İlginç Tasarımlar

Gün geçmiyor ki hayatımızı kolaylaştıran yeni bir ürün ile karşılaşmayalım. Zaman içerisinde evimizde, iş yerimizde, okulumuzda kullandığımız ürünler yerlerini yenilerine bırakıyor. Bazen yeni bir kalem, bazen yeni bir saat bazen de yeni bir mutfak robotu eskisiyle yer değiştiriyor olanaklarımız dahilinde...

Bu yeni ürünlerden bazıları ise hayatmızı kolaylaştırmanın yanısıra, bizi neşelendirmeyi ve keyiflendirmeyi de amaçlıyor, bizi şaşırtıyor. Bazı durumlarda kullanım fonksyonu bile geride kalıyor ilginç olmak adına. Fazla kullanamasak da sevebiliyoruz bu ürünleri.

İşte sitemizin ‘İlginç Tasarımlar’ başlığı bu tip ürünleri sizlerle buluşturmak için oluştu. Bu tasarımlar  bizi şaşırtacak, güldürecek ve belki de kızdıracak, ama mutlaka ilham verip ufkumuzu açacaktır.  Keyif alacağınızı umuyorum.

Y. Mimar Bahar Aykaç

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe