iPhone Şarj Kablonuz Şık Bilekliğinizde Gizli

  • Okunma 1166 defa
iPhone Şarj Kablonuz Şık Bilekliğinizde Gizli
23 Ara

İlk Giyilebilir iPhone Şarj Kablosu

Telefonunuzun şarj aletini her an yanınızda mı taşımak istiyorsunuz? İşte size süper bir çözüm. Şarjınız hem her an yanınızda olsun hem de stilinize uysun. Dünyanın ilk giyilebilir iPhone şarj kablosu Kyte & Key bilekliklerle bu çok kolay!

ilginc-iphone-sarjıgiyilebilir-telefon-sarjı

Kyte & Key dijital yaşam tarzımızın kaosuna son vermek istiyor. Teknolojik ihtiyaçlarımız için yeni cihazlar üretmektense her gün kullandığımız objelere bu teknolojik ihtiyaçları giderecek özellikler kazandırıyor. Mobil hayatımızı yaratıcı çözümlerle kolaylaştıran ve birbirinden şık tasarımlara imza atan Kyte & Key farklı renk ve model seçenekleriyle Türkiye’de  shopigo.com ve Nişantaşı No:17 mağazasında satışta. Bilekliklerin fiyatı 375 TL ...

20151214 Kyte Key Slider 2

Son Düzenlenme Perşembe, 24 Aralık 2015 20:43

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İlginç Tasarımlar

Gün geçmiyor ki hayatımızı kolaylaştıran yeni bir ürün ile karşılaşmayalım. Zaman içerisinde evimizde, iş yerimizde, okulumuzda kullandığımız ürünler yerlerini yenilerine bırakıyor. Bazen yeni bir kalem, bazen yeni bir saat bazen de yeni bir mutfak robotu eskisiyle yer değiştiriyor olanaklarımız dahilinde...

Bu yeni ürünlerden bazıları ise hayatmızı kolaylaştırmanın yanısıra, bizi neşelendirmeyi ve keyiflendirmeyi de amaçlıyor, bizi şaşırtıyor. Bazı durumlarda kullanım fonksyonu bile geride kalıyor ilginç olmak adına. Fazla kullanamasak da sevebiliyoruz bu ürünleri.

İşte sitemizin ‘İlginç Tasarımlar’ başlığı bu tip ürünleri sizlerle buluşturmak için oluştu. Bu tasarımlar  bizi şaşırtacak, güldürecek ve belki de kızdıracak, ama mutlaka ilham verip ufkumuzu açacaktır.  Keyif alacağınızı umuyorum.

Y. Mimar Bahar Aykaç

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe