Sihirli Cam Küp Sehpalar

  • Okunma 1665 defa
Sihirli Cam Küp Sehpalar
08 Haz

Escher’in “İmkansız Küp”ünden etkilenen Sebastiano Tosi, görsel illüzyon yaratan sehpa koleksiyonu tasarladı. Mogg Design için tasarlanan koleksiyon, siyah metalle çerçevelenmiş camdan oluşuyor.

 

img 4 1430841601 2f18a9c820e3d5a0fb68c3b43f692b03

 

Cam yüzeyinden yansıyormuş gibi algılanan sehpalar, ışık oyunlarına izin verecek şekilde tasarlanmış. Kullanıldığı iç mekanlara oyuncu bir atmosfer getiren koleksiyon, modern tarzıyla dikkat çekiyor.

Son Düzenlenme Pazartesi, 08 Haziran 2015 14:09
Arzu Türk

3oda1salon yazarı Arzu Türk İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunudur.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İlginç Tasarımlar

Gün geçmiyor ki hayatımızı kolaylaştıran yeni bir ürün ile karşılaşmayalım. Zaman içerisinde evimizde, iş yerimizde, okulumuzda kullandığımız ürünler yerlerini yenilerine bırakıyor. Bazen yeni bir kalem, bazen yeni bir saat bazen de yeni bir mutfak robotu eskisiyle yer değiştiriyor olanaklarımız dahilinde...

Bu yeni ürünlerden bazıları ise hayatmızı kolaylaştırmanın yanısıra, bizi neşelendirmeyi ve keyiflendirmeyi de amaçlıyor, bizi şaşırtıyor. Bazı durumlarda kullanım fonksyonu bile geride kalıyor ilginç olmak adına. Fazla kullanamasak da sevebiliyoruz bu ürünleri.

İşte sitemizin ‘İlginç Tasarımlar’ başlığı bu tip ürünleri sizlerle buluşturmak için oluştu. Bu tasarımlar  bizi şaşırtacak, güldürecek ve belki de kızdıracak, ama mutlaka ilham verip ufkumuzu açacaktır.  Keyif alacağınızı umuyorum.

Y. Mimar Bahar Aykaç

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe