Bisikletler İçin Minik Çiçek Vazoları

  • Okunma 1833 defa
Bisikletler İçin Vazolar Bisikletler İçin Vazolar
28 May

Tasarımcı ve sanatçı Colleen Jordan, günlük hayatta gülümseme yaratabilecek tasarımlarıyla öne çıkıyor. Henüz endüstriyel tasarım öğrencisiyken başlayan ve insanların kendi çiçeklerini yanlarında taşıyabilmelerini sağlayan vazo tasarımlarını hayata geçiren Colleen, bisikletlerinizi kişiselleştirmenize de olanak tanıyor. Bisikletinizin direksiyonuna ya da herhangi başka bir yerine takabileceğiniz pratik vazolar ile küçük çiçek dallarını, topraklı sukulentlerinizi ve hatta tohumlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Doğadan vazgeçemeyenler için eğlenceli bir tasarım sunan Colleen Jordan, ürünlerini canlı renkler ve geometrik formlarla tasarlıyor.

bisikletler icin cicek vazolari 2

Tasarımcının diğer işlerini  http://www.wearableplanter.com sitesinden inceleyebilirsiniz .

Son Düzenlenme Perşembe, 26 May 2016 08:35
Arzu Türk

3oda1salon yazarı Arzu Türk İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunudur.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

İlginç Tasarımlar

Gün geçmiyor ki hayatımızı kolaylaştıran yeni bir ürün ile karşılaşmayalım. Zaman içerisinde evimizde, iş yerimizde, okulumuzda kullandığımız ürünler yerlerini yenilerine bırakıyor. Bazen yeni bir kalem, bazen yeni bir saat bazen de yeni bir mutfak robotu eskisiyle yer değiştiriyor olanaklarımız dahilinde...

Bu yeni ürünlerden bazıları ise hayatmızı kolaylaştırmanın yanısıra, bizi neşelendirmeyi ve keyiflendirmeyi de amaçlıyor, bizi şaşırtıyor. Bazı durumlarda kullanım fonksyonu bile geride kalıyor ilginç olmak adına. Fazla kullanamasak da sevebiliyoruz bu ürünleri.

İşte sitemizin ‘İlginç Tasarımlar’ başlığı bu tip ürünleri sizlerle buluşturmak için oluştu. Bu tasarımlar  bizi şaşırtacak, güldürecek ve belki de kızdıracak, ama mutlaka ilham verip ufkumuzu açacaktır.  Keyif alacağınızı umuyorum.

Y. Mimar Bahar Aykaç

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe