Top Model Gisele Bündchen'in Los Angeles'daki Villası

  • Okunma 16540 defa
Gisele Bündchen'in Evi Gisele Bündchen'in Evi
07 Kas

Geçtiğimiz ay ünlü Brezilyalı Top Model Gisele Bündchen evinin kapılarını Arcitectural Digest Magazine'e açtı.  Eşi Tom Brady ile yaşadıkları Los Angeles'daki villada çiftin en önem verdiği şey tüm evin tasarımının 'doğaya saygılı olması' imiş. Ahşabın ve doğal malzemelerin öne çıktığı ev oldukça şık. Doğal ahşap tavanlar, ferforje detaylı kapı ve pencereler eşsiz bir uyum içerisinde...

Şimdi sizi top model Gisele'in yeşillikler içerisindeki 'eco friendly' evinin fotoğrafları ile başbaşa bırakıyorum. 

gisele-bundchen-malikanesi

top-model-giselin-evi-2

Şatomsu evin girişi

top-model-gisel-evi-1

gisele-bundchen

Birleşmiş Milletler'in gönüllü çevre elçisi olan Bündchen evinde geridönüşümlü malzemelerin kullanılmasına özellikle önem vermiş. 6 yatak odalı villada eski Avrupa mimarisine atıfta bulunularak, Fransız şatolarını andıran bir atmosfer yaratılmış. İnsanları etkilemek çift için hiç de öncelikli olmamış. 'Yaşanılabilir bir ev' istediklerini belirtmişler mimar Richard Landry ve iç mekan tasarımcısı Joan Behnke'ye.

gisele-bundchen-tom-brady-outdoor-loggia

Yaşam Alanı

gisele-bundchen-tom-brady-eco-home-dining-room

Yemek salonu

unlulerin-evleri-gisel

Mutfak

gisele-bundchen-banyosu

Misafir Banyosu

gisele-bundchen-evinin-disi

Avlu

Kaynak: http://www.architecturaldigest.com/

 

 

 

Son Düzenlenme Çarşamba, 07 Eylül 2016 14:42
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

2 yorum

  • Zehra Avcı Sitenizi yeni kesfettim, harikasiniz. Sizi tebrik ediyorum Cuma, 14 Şubat 2014 19:59 yazan Zehra Avcı
  • Pakize Mıstın Tebrikler, sitenizi çok beğenerek takip ediyorum... Yakuplu'daki West Marin ve evleri ilgili de paylaşımlarınızı merakla bekleyeceğim..
    Saygılar,
    Pazar, 05 Ocak 2014 15:00 yazan Pakize Mıstın

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe