Sylvester Stallone'un Kaliforniya'daki Göz Kamaştıran Villası

  • Okunma 33814 defa
Sylvester Stallone 'un Evi Sylvester Stallone 'un Evi
18 Oca

Rocky filmlerinin unutulmaz aktörü Sylvester Stallone'un Kaliforniya La Quinta'daki evi zarif bir zevkin yansıması. 4 yatak odası ve 4 banyo bulunan evde ayrıca açık yaşam alanları bulunuyor. Aktör fazla kullanmadığı bu evi 4,2 milyon dolara  satışa çıkarmiş. Gelin ilham verici bu evi birlikte gezelim.

sylvester-stallone-evi-la-1 copy

Evin girişi geniş ahşap kapısıyla sizi ferah bir mekana açılmak üzere karşılıyor. Girişte kullanılan bej renkli doğal taş oturma bölümüne geçince yerini koyu renk ahşap parkeye bırakıyor.

sylvester-stallone-evi-la-2

Oturma bölümünde girişte zeminde kullanılan doğal taşın kullanıldığı geniş şömine öne çıkıyor. Zeminde ise yine girişteki ile uyumlu coco tarzı bir halı bulunmakta. Ahşap kaplanan oldukça yüksek tavanlarlar ise mekanı zenginleştirmekte.

sylvester-stallone-evi-2

Evin tamamanında hakim olan doğal malzeme kullanımı ve pastek renkler yemek odasında da mevcut. Duvardaki canlı sarı tablo mekana enerji veriyor. Yere kadar uzanan ve bahçeye açılan pencereler de aslında fazla geniş olan mekanı ferah kılmış.

Stallone4

Geniş mutfak evin ruhuna uygun tasarlanmış. Diğer mekanlarda kullanılan malzemeler tavan ve zeminde devam etmekte ve böylece evin bütünlük hissi pekişiyor.

Stallone'un vurdulu kırdılı filmlerinin aksine, evinde yakaladığı uyumu ve huzur sevdim :) Siz ne dersiniz? ...

Fotoğraflar : Achitectural Digest

Ünlü Yıldızların İhtişamlı Evleri için Linkimizi Tıklayabilirsiniz...

 

Son Düzenlenme Pazartesi, 18 Ocak 2016 10:54
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe