Ünlü Modacı Giorgio Armani'nin Fransız Rivierası'ndaki Evi

  • Okunma 9256 defa
Giorgio Armani'nin Evi Giorgio Armani'nin Evi Cote d'Azur
30 Haz

Dünyanın en ünlü modacılarından Giorgio Armani, farklı lokasyonlarda sahip olduğu evlerle sık sık gündeme gelmekte. Detaylarına kadar bizzat ilgilendiği ve kendi ince zevkini yansıtan bu evler gerçekten de ilham verici. Ben bugün sizlerle Fransa'nın meşhur yerleşimi Cote d'Azur 'daki evinin güzel fotoğraflarını ve evin detaylarını paylaşacağım.

giorgio-armani-nin-sait-tropez-evi-2

Armani'nin kaplan desenli bir vintage koltukta oturduğu yukarıdaki fotoğraf evin giriş bölümünden. Duvarda ise yine kaplan resminin yer aldığı değerli bir çin halısı yer alıyor. Aydınlatmalar Armani-Casa imzalı...

giorgio-armani-nin-sait-tropez-evi-3

Evin birçok yerinde duvarlarda kullanılan açık renk kireç taşı ile tavandaki ahşap kaplama hoş bir kontrast yaratmış.

giorgio-armani-nin-sait-tropez-evi-4 

Yemek odasındaki vintage masa Milano'dan alınmış. Sandalyeler ve metal vazolar  Armani-Casa'dan.

giorgio-armani-nin-sait-tropez-evi-7

Pastel renklerin ön planda olduğu ve dinlendirici bir atmosferin yaratıldığı master yatak odasındaki tüm mobilya ve tekstil ürünleri yine Armani-Casa'dan :)

giorgio-armani-nin-sait-tropez-evi-6

St Tropez bölgesindeki evin terası çok keyifli gözüküyor. Yerdeki renkli kilimler yöresel olarak seçilmiş. Objeler ise Tayland'dan.

Kaynak: Architectural Digest

Ünlülerin Evleri ile İlgili Yazılarımız için Tıklayın...

 

Son Düzenlenme Çarşamba, 16 Eylül 2015 08:17
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe