Jennifer Lopez'in New York'daki Yeni Penthouse Dairesi

  • Okunma 9472 defa
Jennifer Lopez'in Evi Jennifer Lopez'in Evi
08 Şub

Ünlü Hollywood starı Jennifer Lopez (44) New York, Manhattan'da Madison Square Park manzaralı yeni bir penthouse satın aldı. 22 milyon dolara satın aldığı bu yeni evinde 6 yaşındaki ikiz çocukları ile oturacak. 

jennifer-lopez-in-new-york-evi-4

Modern tarzın benimsendiği bu yüksek tavanlı ferah penthouse 580 m2 büyüklüğünde. 4 yatak odası ve  6 banyosu bulunuyor. Akıllı ev özellikleri taşıyan evin bir çok özelliği iphone ile kontrol edilebilmekte.

jennifer-lopez-in-new-york-evi-2

Evde Jennifer Lopez'in en sevdiği renk olan 'beyaz' ın önemli bir hakimiyeti var. Beyaz lakenin kullanıldığı bu güzel mutfak, ortasında biz kadınların çok sevdiği büyük bir ada ünütesine de sahip. 

jennifer-lopez-in-new-york-evi-3

İnanılmaz büyüklükteki salon bölümü olabildiğince az eşya ile dekore edilerek modern çizgisini devam ettirmiş. Renk olarak sadece yeşil bitkiler kullanılmış. Yüksek pencerelere sahip salon, park manzaralı.

jennifer-lopez-in-new-york-evi-6

Bu güzel penthouse, banyosunun da açıldığı 250 m2 lik teras alanına sahip.

Kaynak; People.com

Ünlü Hollywood Starlarının Evleri için Linki Tıklayın...

Son Düzenlenme Salı, 14 Nisan 2015 09:14
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe