George Clooney ve Eşi Amal'ın New York'daki Yeni Dairesi Özel

  • Okunma 2648 defa
George Clooney ve Eşi Amal'ın New York'daki Yeni Dairesi
17 Eki

George Clooney ve eşi Amal, New York, Manhattan'da dünyaca ünlü mimarlık ofisi  Foster and Partners imzalı yeni gökdelende bir daire satın aldı. 2017'de hayata geçecek olan ve 94 dairenin bulunduğu gökdelen yere kadar uzan pencerelerinden harika bir şehir manzarasına sahip. 

clooney 04

clooney 05

Michelin yıldızlı şef Joel Robuchon'un restoranının da yer alacağı gökdelende yüzme havuzu ve donanımlı bir fitness salonu da bulunyor.

clooney 07

Seyahatleri dışındaki zamanlarını burada geçirecek olan ünlü çiftin  New Yok'u seçmelerinin önemli bir sebebi de Avukat olan Clooney'in eşi Amal'ın  buradayken Columbia Hukuk Fakültesinde ders verecek olmasıymış. 

clooney 06

 

george clooney new york evi 1

Kaynak: Architecrural Digest

Son Düzenlenme Pazartesi, 17 Ekim 2016 09:14
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe