En Güzel Kış Manzaraları -1 Foto Galeri

  • Okunma 4304 defa
Foto:Jørn Allan Pedersen Foto:Jørn Allan Pedersen
11 Şub

Kış aslında en güzel manzaralara sahne olan çok güzel bir mevsimdir. Ancak ülkemizde kış; kötü trafik, ulaşımı kapanan yollar ve günlerce yerde kalan çamur ile özdeşleştiğinden pek sevilmez.  Hazırladığım bu güzel foto galeri ile hepimizin kış imajımızı biraz olsun güzelleştirmek istiyorum.

kis-geliyor

Devasa ağaçların üzerine yağan kar, ahşap bir kulübe ve içeriden yansıyan sıcak ışık ne kadar da davetkar değil mi?

kış-kulübe.-2

Kar, küçük bir dere ve şirin bir kulübe...

kıs-kulübe

Karın için de adeta yokolmuş bu şirin kulübe, sonsuzluğun ortasında kalmış görüntüsüyle birazcık da ürkütücü geldi bana.

kıs-guzel

Kardan sonra gelen sıcak bir güneş gibisi yok. Karla kaplanan ormanın heybeti ise muhteşem...

 

Son Düzenlenme Çarşamba, 11 Şubat 2015 12:22
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe