Yeni Moda Desenli Lavabolar Özel

  • Okunma 3732 defa
Desenli Lavabolar Desenli Lavabolar
15 Oca

Günümüzde  işlevselliği ve şıklığıyla öne çıkan tasarımlar kullanıcıların ilk tercihi oluyor. Banyo dekorasyonlarında desenli lavabolar son dönemlerde oldukça revaçta. Banyolarımızda küçük bir dokunuşla oldukça özgün bir  değişim yaratmak mümkün. İtalyan ISVEA’nın tasarımda sınırları zorlayan IsveArte dekor uygulaması, lavabolarda yepyeni bir dönemi başlatıyor.

Banyolar ruh halimizde ve enerjimizde büyük değişimler yaratan yaşam alanlarından biri. Bu nedenle banyo mekanlarının kişisel zevklere göre dekore edilmesi önemli. Son dönemlerde ön planda olan desenli lavabolar ise her zevke uygun farklı desen seçenekleriyle banyolara modern bir hava katıyor.

IsveArte Patrizia

Küçük bir dokunuşla gelen yenilik

Banyolarında köklü bir değişiklik değil de bir yenilik isteyenler küçük bir dokunuşla banyolarının havasını değiştirebilirler. Desenli lavabolar, dekorasyon adına uygulaması kolay ve tasarruflu bir değişim. İtalyan ISVEA’nın modern formlu çanak lavabo üzerine uyarlanmış desenleri ile dikkat çeken IsveArte serisi, her zevke ve bütçeye hitap eden tasarımlarıyla göz dolduruyor.

IsveArte auroraIsveArte Patrizia copy

Desenli lavabolar çok dayanıklı

Banyo lavaboları, değişik dokuları, estetik tasarımları ve zaman içinde çizilme aşınma gibi olumsuzluklara karşı çok daha dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanıyor. DecorPlus yüzey teknolojisi ile üretilen IsveArte dekorları, özel sır uygulaması ile temizlik malzemelerinin ve çevresel koşulların verdiği olumsuz etkilerinden korunuyor, solmuyor, aşınmıyor ve yıllar boyu ilk günkü şıklığını sürdürüyor. Her banyo ile muhteşem bir uyum sağlayan IsveArte, birbirinden özgün desen seçenekleriyle banyoları tek bir dokunuşla evin en göz alıcı yaşam alanlarından birine çeviriyor.

Son Düzenlenme Pazartesi, 15 Ocak 2018 08:53
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe