Vitra'nın Yeni Banyo Serisi Frame ile Modern ve Özgün Mekanlar

  • Okunma 1882 defa
Frame / VitrA Frame / VitrA
08 May

VitrA’nın yeni banyo serisi Frame, özgün ve modern bir tasarımı, teknoloji ve fonksiyonellikle buluşturmuş. Seride farklı zevkler için  siyah, beyaz-meşe ve bejden oluşan renk seçenekleri bulunuyor.

Çekmecelerin panjurlu ön yüzlerine yerleştirilen led aydınlatmalar, banyonuzun havasını değiştiriyor. Geniş bir saklama alanı sunan bornoz dolabı, dar banyolar için kullanışlı ve şık bir çözüm. Temizlik ürünleri lavabo dolabında depolanırken, dolaplı ayna, prizi ve raflı tasarımıyla güvenli ve işlevsel bir kullanım sağlamakta.

FRAME 1

Seride yer alan kişiselleştirilebilir ayna çözümleri ile ise banyolarınız daha özgün . Frame banyo serisi, lavabolara da yeni bir soluk getiriyor. Geometrik şekilleri ve ince tasarımlarıyla dikkat çeken Frame tezgah üstü lavabolar, 5 farklı formu ve mat - parlak ile siyah - beyazın kombinlendiği 4 farklı renk seçeneğiyle, banyoda değişime öncülük ediyor.

FRAME LAVABO 1

Detaylı Bilgi : http://www.vitra.com.tr/frame

Son Düzenlenme Pazartesi, 08 May 2017 14:21
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe