VitrA'nın Mermer Görünümlü Gözalıcı Seramik Serileri Özel

  • Okunma 2236 defa
VitrA Seramik Serisi VitrA Seramik Serisi
12 Tem

Doğal renk ve desenleriyle mekan tasarımlarının vazgeçilmezi olan mermer, VitrA’nın seramik serileriyle yeni bir yoruma kavuşuyor. VitrA’nın mermer görünümlü Metamarmo, Versus, Trifolium ve Opaline serileri, mermer malzemenin güzelliğini modernliğin dinamizmi ve  klasiğin zarafeti ile bir araya getiriyor.

METAMARMO

Mermer damarlarının çarpıcı renklerini ve gökyüzünün ışıltısını yansıtan Metamarmo, cesur ve gösterişli mekanlar yaratıyor.

VERSUS

Silver Fantasy mermerinden esinlenen Versus serisi, döşendiği her ortamda minimal ve modern bir algı yaratıyor. Modern mekan tasarınlarınız için ideal!

TRIFOLIUM memer gorunumlu seramik

Dünyaca ünlü Dark Olive ve Gold Calatta mermerlerinin doğal güzelliği, çarpıcı renklere sahip mermer dokulu Trifolium serisinde buluşuyor. Mekanlarında klasik esintiler arayanlar için hoş bir alternatif.

mermer gorunumlu seramik opaline

Opaline serisi ise Agatha mermerinin doğal güzelliğini, platin ve altın detayların ihtişamıyla kombinliyor. Mekanlarında parıltıyı seven, açık renk tutkunlarıiçin  çok şık bir çözüm.

Son Düzenlenme Çarşamba, 12 Temmuz 2017 07:29
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe