VitrA'nın Şık Serisi Water Jewels

  • Okunma 794 defa
VitrA'nın  Şık Serisi Water Jewels
15 Eyl

"VitrA'nın ünlü tasarımcı Matteo Thun imzalı Water Jewels serisi, tasarımcıları banyolarda yeni malzemeler ve renkler kullanmakta özgür kılmaya devam ediyor...

water jewels lavabo

Water Jewels (Su Mücevherleri) cam, seramik, ahşap, mermer gibi doğanın cevherleri kullanılarak tasarlanan bir seri. Matteo Thun, farklı renk ve malzeme seçenekleriyle mekanlarınıza  şık ve pırıltılı bir dünya sunuyor.

water jewels lavabo 1

Üretim özellikleri ve inovasyon odaklı iş yaklaşımı sayesinde, tasarımcı son koleksiyonunda geleneksel seramikle sınırlı kalmıyor. Benzersiz banyo mekanları yaratabilmek için tasarlanan seride; cam, mermer, ahşap, platin ve solid gibi farklı malzemeler ve renk seçenekleri sunuluyor.

WATER JEWELS 4

Son olarak Matteo Thun’un VitrA  Water Jewels koleksiyonu için tasarladığı yeni küvet, şık tasarımıyla, ayrıcalıklı bir banyo deneyimi sunuyor. 90x190 cm ebadındaki Water Jewels küvet, oval formlu akrilik yapısı ve suya dayanıklı ahşap paneliyle dikkat çekiyor. Water Jewels koleksiyonunun yeni üyesi bu kuvet şık banyolarınızın tasarımını en güzel biçimde tamamlayacak :)

vitra kuvet

Son Düzenlenme Cuma, 15 Eylül 2017 10:20
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe