VitrA Masajlı Duş Sistemleri ile Banyolar Daha Keyifli

  • Okunma 1535 defa

Konfor ve teknolojiyi birleştiren banyoları keyifli bakım merkezlerine dönüştüren VitrA, masajlı duş sistemleri ile duş deneyiminize farklı bir boyut katıyor. Farklı boyut ve formlarda tasarlanan sistemler ile isteklerinize uygun bir seçenek bulmanız çok kolay.

Notte Ion Fresh masajlı duş sistemi ferahlatıcı ve dinlendirici bir duş deneyimi sunarken, negatif iyonları tutarak banyoda küf oluşmasını engelliyor. “Kolay temizleme” özelliğiyle, su kanallarında biriken kireç ve kirlerin uzaklaştırılmasını sağlıyor.

Yeni ve kullanışlı boyutlarıyla her mekâna uyum sağlayan VitrA Move masajlı duş sistemleri, alüminyum ve su geçirmeyen kompozit paneliyle dikkat çekiyor. Serinin bronz, gümüş, antrasit, beyaz, maun ve altın meşe olmak üzere 6 renk seçeneği bulunuyor.

Son Düzenlenme Çarşamba, 16 Eylül 2015 13:46

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe