VitrA ile Hayallerini Tasarla

  • Okunma 1938 defa
VitrA ile Hayallerini Tasarla
08 Mar

VitrA, yeni müşteri deneyimi VitreAlity sanal gerçeklik gözlüğünü ve “VitrA ile Hayallerini Tasarla” sloganıyla kurgulanan reklam filmini 3 Mart Perşembe günü gerçekleştirilen toplantıda tanıttı. Ayrıca VitrA’nın başlatacağı yarışma, yerel mimarların desteğiyle şehirlerde yapacağı etkinlikler ve yeni ticari işbirlikleri anlatıldı.

vitreality

 

Toplantıda konuşan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Pazarlama Başkan Yardımcısı Deniz Aktürk Erdem, “Proje grubumuzla; karodan banyoya, mutfaktan diğer tamamlayıcılara kadar bir evde ihtiyaç duyulan her şeyi A’dan Z’ye düşünüyor, tasarlıyoruz. Müşterimize yalnızca tek bir işi bırakıyoruz, o da hayal kurmak… Bazı markalar, hayalleri güzelleştirir ve tasarlar, VitrA da onlardan biri...Geçtiğimiz ay hizmete sunduğumuz yeni müşteri deneyimi VitreAlity sanal gerçeklik uygulamasıyla, hayal edilen banyoyu gerçeğe en yakın şekilde önceden gösterme olanağı sağlıyoruz. Öncelikle müşterimizi dinleyip, ihtiyaçlarını tespit ettikten sonra, 15 bin çeşit arasından onların ihtiyaç, tasarım zevki ve bütçelerine en uygun çözüm ve ürünleri seçip, müşteri deneyiminde fark yaratarak kişiselleştirilmiş içerik sunuyoruz. Böylece, artık, ‘hayal ettiğim gibi olmadı’ sözüne son veriyoruz. Yeni iletişim kampanyamız ile reklam filmimizde de bunu vurgulamak istedik ve ‘VitrA ile Hayallerini Tasarla’ sloganıyla yola çıktık.” dedi.

VitrA juri

Yarışma sonucunda  Ayşe Arman, Neslihan Demir Güler, Banu Yentür, Erdem Akan, Yasemin Savcı, Sevda Barandır, Serra Akıncı, Seda Türen, Fulya Bozkurt, Fatma Müyesser Özel, Ebru Kılıç Solmaz, Esra Aytekin ve Bahar Aykaç’tan oluşacak jürinin belirlediği 7 kişinin tasarımını gerçeğe dönüştürülecek.

Yeni yıl, yeni işbirlikleri… VitrA’nın yeni ticari kampanyasından da söz eden Deniz Aktürk Erdem, her müşteri segmentine özel hazırlanan banyo setlerini tüketiciye %40’a varan indirimle sunacaklarını, Yapı Kredi, P&G, Siemens, Haremlique gibi seçkin markalarla hayal ortaklığı kuracaklarını belirtti.

Son Düzenlenme Salı, 08 Mart 2016 16:00
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe