MIMARSIV Selection 2017'yi Kaçırmayın

  • Okunma 532 defa
MIMARSIV Selection 2017'yi Kaçırmayın
10 May

TEPTA AYDINLATMA, bu yıl ikincisi düzenlenen MIMARSIV Selection etkinliğinin Dekoratif Aydınlatma Sponsorluğunu üstleniyor.

HASKÖY İPLİK FABRİKASI’nda 12-13 Mayıs’ta gerçekleşen etkinlikte heykel, resim, fotoğraf sergilerinin yanı sıra, yapı malzemeleri,  innovatif mimari malzemeler, mobilya ve aydınlatma ürünlerinden oluşan bir seçki  mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar, sektör yöneticileri ve  yatırımcılar ile buluşacak.

tepta davet. copy

Aydınlatma alanında önde gelen 30’dan fazla firmanın Türkiye temsilcisi olan Tepta Aydınlatma, dekoratif sponsorluğunu üstlendiği bu etkinlikte ziyaretçilerini en seçkin ürünleri ile karşılayacak. Tepta Aydınlatma ile tanışmak ve Catellani&Smith, LineaLight Group, Aqua Creations, Masiero, Leucos gibi aydınlatma konusunda öncü markaların sergilenecek ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için kaçırılmaması gereken bir fırsat olan MIMARSIV Selection 2017’yi haftasonu programınıza mutlaka dahil edin.

tepta aydinlatma

 

Aqua MF2

Etkinliğe katılmak için selection.mimarsiv.com internet adresinden ön kayıt yaptırmanız yeterli.

Son Düzenlenme Perşembe, 11 May 2017 06:59
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe