Küvet mi? Duş Teknesi mi?

  • Okunma 3065 defa
Küvet mi? Duş Teknesi mi?
30 Ara

Geleneksel banyo kültürümüz yaşam biçimimizin farklılaşması ile değişiyor. Eskiden çoğumuzun evinde  döküm, gömme kuvetler vardı. Zamanla içine girmenin özellikle yaşlı ve çocuklar için zor olduğu bu küvetler yerini daha az yer kaplayan pratik duş teknelerine bıraktı. Duş tekneleri çok aktif yeni hayatlarımız için daha uygundu.  Ancak bir tarafımız da kendimize zaman ayırmaya vesile olan  banyo keyiflerini özlüyordu... 

İşte tam bu noktada imdadımıza yeni nesil ürünler yetişmeye başladı. Duş teknesi gibi içine adım atabildiğimiz ve aynı zamanda banyo keyfini dilediğimizce yaşayabileceğimiz VitrA Combo  işte böyle pratik bir ürün. Hem duş teknesi, hem küvet :) 

vitra combo

Combo’nun cam kapısı açılarak, ayağı çok yükseğe kaldırmaya gerek kalmadan küvete rahatça ve güvenle girilebiliyor. Küvette istediğimiz yere koyabileceğimiz çok amaçlı oturma birimi, banyo keyfimizi tamamlıyor.

Ayrıca eski moda duşa kabinlere de gerek yok. VitrA Combo küvetin zarif duş kabini, hızlı yıkanmayı tercih edenleri de düşünerek, banyonun ıslanmasını önlüyor.

Ne varsa yeni nesil yeni ürünlerde var. Hayatımızı kolaylaştıran ürünleri takip etmeye devam edeceğiz :)

Son Düzenlenme Pazartesi, 05 Eylül 2016 07:14
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe