Evlerimizin Duvarlarındaki Doğal Ahşap

  • Okunma 4370 defa
Evlerimizin Duvarlarındaki Doğal Ahşap
14 Nis

Wood My Wall

Ahşap lambrinin en yeni ve en güzel hali diyebiliriz Wood My Wall Doğal ahşap kaplama panellerine. Geçmiş yıllarda ofislerde, evlerin çalışma odalarında, kütüphanelerde sıklıkla kullanılırdı (ahşap dağ evlerinin duvar ve tavan kaplamaları dersek daha rahat canlanır gözünüzde :)) ve günümüz gençlerinin kasvetli olarak adlandırdığı ahşap lambri, Wood My Wall ile yenilendi. Ahşap sıcaklığını modern, şık, spor olarak mekanlarımıza yansıtabilmemiz için olanak sağlandı.

OCEAN-2-Dogal-Ahsap-Duvar-Kaplama-Paneli

Renk seçeneğinin bolluğu ve farklı uygulama seçenekleri ile evinize, iş yerinize sıcak, keyifli ve farklı bir ortam yaratabilirsiniz üstelik usta bile çağırmanıza gerek yok, tek başınıza rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz. Duvar ve tavan kaplaması olmaktan çıkarıp dolaplarınızı, eski mobilyalarınızı kaplayarak da yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

LIMON-LADIN-Dogal-Ahsap-Duvar-Kaplama-Paneli

Wood My Wall Ahşap duvar kaplama ürünleri ve türevleri ile yaşadığınız mekanlara ufak dokunuşlar ile farklı boyutlar kazandırmanız mümkün.

TURUNC-Dogal-Ahsap-Duvar-Kaplama-Paneli1

KREM-Dogal-Ahsap-Duvar-Kaplama-Paneli1

Detaylı bilgi ve sipariş için http://www.woodmywall.com/ u ziyaret edebilirsiniz.. Keyifli kaplamalar, keyifli ortamlar:)

Son Düzenlenme Çarşamba, 15 Nisan 2015 06:48
İkiiçmimar

Maltepe Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi-İç Mimarlık Bölümü mezunu Yük. İç Mimar Özge Taştan ile yine aynı okul mezunu Yük. İç Mimar Rüya Yurdum’un birlikte kurdukları 'ikiiçmimar' dekorasyon sektöründe keyifli işlere imza atıyor..

Web site: www.ikiicmimar.com

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe