Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubunun En Yenileri UNICERA daydı

  • Okunma 5617 defa
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Unicera Fuarı
06 Mar

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, Unicera'daki 1000 m2lik standında VitrA, Artema ve Burgbad markalarınınen yeni ürünlerini ziyaretçilerle paylaştı.Banyolara bu yıl, rahatlık ve temizlik odaklı ürünler öne çıktı. Yeni banyo mobilyaları Memoria Black ve Metropole ise fonksiyonelliği ve tasarımıyla göz doldurdu. Yenilikçi ve özgün karo serilerini ziyaretçilere sunulan VitrA Karo ise iç ve dış tüm mekânlarda kullanılabilen porselen koleksiyonuyla beğeni topladı.

VitrA’dan, iki yenilik 

VitrA’nın UNICERA’daki yeniliklerinden biri de, dijital uygulaması VitreAlity oldu. VitrA’nın standında bu yıl, sektörde ilk defa hayata geçirilen VitreAlity uygulamasının demo sürümleri sunularak, ziyaretçiler hayallerini gerçekleştirmeye davet edildi. Hayata hafiflik, kolaylık ve yenilik getiren VitreAlity artırılmış gerçeklik uygulaması, banyoların VitrA ile nasıl bir şekle bürüneceğini gerçeğe en yakın biçimde gösteriyor.

vitra-unicera-da

Temizlikte Son Nokta

VitrA’nın standında bu sene temizlik odaklı ürünler ön plandaydı. Kişisel temizlikte yeni bir dönem başlatan V-Care Akıllı Klozet ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. Kanalsız Rim-ex teknolojisiyle kolay temizlenen V-Care; her kullanımdan sonra kendini temizleyen taharet borusu, ayarlanabilir su sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri, kurutma ve koku emme özellikleriyle konfor sunuyor. 2015’in yenilikleri arasında yer alan VitrAfresh klozet, üzerine entegre edilen deterjan haznesiyle maksimum hijyen ve ferah koku sağlıyor.

İhtiyaçlara Uygun Çözümler

Artema bu yıl, inovatif, pratik ve şık ürünleriyle dikkat çekiyor. Brava, cesur, kendinden emin keskin çizgileri ve ergonomik kullanımıyla dikkat çekiyor. Z-Line’ın eviye ve banyo bataryaları, fonksiyonel kumanda kolu tasarımı ve pratik kullanımıyla hayatı kolaylaştırıyor. X-Line serisinin yeni altın rengi ise banyolara şıklık katıyor. Christophe Pillet’in tasarladığı Memoria koleksiyonuna eklenen Memoria Black, serinin çizgisini tamamlıyor.

vitra-unicera-fuarı

Yenilikçi, Orjinal ve Yalın Karolar

VitrA’nın farklı yaşam tarzlarından ilham alan seramikleri; yenilikçi trendleri, özgün çizgileri ve sade tasarımları mekânlara yansıtıyor. Koleksiyonda; öncü kimliğiyle öne çıkanlara “Özgün ve Modern”, yalınlıktan hoşlananlara “Sade ve Zamansız”, duygulara önem verenlere “Şık ve Sıcak” alternatifler sunuluyor. VitrA 2015 koleksiyonu; metal, beton, ahşap, seramik ve doğal taş gibi temel malzemelerle oluşturulan seramik serilerini, porselenle yeniden şekillendiriyor.

Son Düzenlenme Cuma, 06 Mart 2015 13:24

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe