Bu Eviye Bataryaları Bir Harika

  • Okunma 1445 defa
Eviye Bataryaları Eviye Bataryaları
09 Ara

Mutfaklarımızda geçirdiğimiz zamanın büyük bir kısmı  sanırım eviyenin başında  birşeyler yıkayarak geçiyor. Bence mutfağın kalbi tam da eviyenin önü; mutfağın hijyen noktası.  Çok fonksiyonlu eviye bataryaları bu konudaki en büyük yardımcımız.  Artema'nın yeni eviye bataryaları hem fonksiyonel hem de çok estetik.

artema eviye bataryasi

artema eviye bataryasi teknik

El yakmayan, pratik hareketli el duşları eviyenin içerisindeki her noktaya kolaylıkla ulaşmamızı sağlıyor. Eviyenin dışına da yetişiyor. :)  Bataryaların döner gövdesi erişebilirlik alanını daha da arttırıyor. Yumuşak çalışan düğme ile suyun şiddeti ve akış biçimi ayarlanabiliyor.

artema eviye bataryasi mutfak

Kireçlenmeye karşı kolay temizlik sağlayan eviyelerin ayrıca su arıtma tesisi ile kullanıma olanak veren çeşitleri de var ; Hem şebeke suyunu hem de arıtma suyunu rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

artema su aritma musluk

Ayrıca klasik Artema avantajları da cabası :) 

* 10 yıl kaplama garantisi ( kararmaz)

* 2,1 Milyon Aç kapa (bozulmaz)

* 50 bar basınç (sızdırmaz)

* 240 bin çevrim (kırılmaz)

* Tse Çift Yıldız ile sektörde tek ...

artema23534s

Son Düzenlenme Pazartesi, 12 Aralık 2016 08:41
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe