Banyolarımız Çanak Lavabo ve Banyo Tezgahları ile Daha Modern Özel

  • Okunma 2857 defa
Çanak Lavabo & Banyo Tezgahı Çanak Lavabo & Banyo Tezgahı
04 Eyl

Banyolarımızı dekore ederken en önemli konulardan biri de lavaboyu nasıl yerleştireceğimizdir. Günümüzde gömme lavabolar ve ayaklı lavabolar yerlerini tezgah ya da dolap üzerine yerleştirilen çanak lavabolara bırakmaya başladı. Çanak lavabolar özgün tasarımlarıyla banyomuza modern bir hava katıyor. 

JUNO CLASSIC 3

VitrA Juno Classic

Lavabonuzu seçtikten sonra eğer altına bir lavabo dolabı istemiyorsanız VitrA'nın options lux tezgahları size geniş bir alternatif yelpazesi sunuyor. Banyonuzun genişliğine ve dekorasyonunuza göre farklı ebat ve renklerde banyo tezgahı ile dekorasyonunuzu özgürce tamamlayabiliyorsunuz.

options2

Water Jewels Kare Çanak Lavabo

Çanak lavabo kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise armatür seçimidir. Armatürün suyu akıttığı yer mutlaka lavabonun oldukça içinde kalmalıdır. Yoksa suyun dışarı sıçraması ciddi bir problem olabilir.

siyah banyo dekorasyonu 2

VitrA Memoria Serisi

 

Son Düzenlenme Pazartesi, 05 Eylül 2016 14:53
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe