Metropole Serisi ile Banyo Dekorasyonunda Şık ve Yalın Çizgiler Özel

  • Okunma 7107 defa
VitrA VitrA
25 Ara

Banyolar evimizde rahatladığımız ve kendimize zaman ayırdığımız en önemli mekanlar. Bu nedenle evlerimizde banyolarımıza farklı bir özen gösteririz. Ben de sizlere bu hafta hem şık ve zarif, hem de yalın ve modern bir seriden bahsetmek istiyorum. VitrA Metropole...

VitrA-metropole-1

VitrA Metropole serisi banyo mobilyaları, lavaboları ve aksesuarları ile banyolarda tam bir bütünlük sağlamış. Siyah ve beyaz renk seçenekleri hayalinizdeki tarzı yakalamanıza olanak veriyor.  Seri, en son teknoloji ve yeni trendleri buluşturan minimalist çizgilerinin yanı sıra, ince ve işlevsel detaylarıyla da öne çıkmakta.

vitra-banyo-metropole

Serinin etajerli yekpare lavaboları (infinit) banyolarında şık ve modern bir hava arayanlar içim ideal. Ayrıca temizlemesi de çok kolaymış. 80-100-120 cm genişlikte farklı seçenekleri de mevcut. Metropole’ün, iki çekmeceli, cam kapaklı banyo dolabı ile siyah cam kapaklı boy ve orta boy dolapları; ihtiyacınız ve banyonuzun büyüklüğüne göre farklı kompozisyonlar yapabilmeniz için tasarlanmış. 

vitra-banyo-dolaplari-metropole

 Ayrıca Metropole serisinin yeniliklerinden deterjan hazneli klozet, her yıkamada içine konan deterjanı suya karıştırarak maksimum temizlik sağlıyor. LED aydınlatmalı aynalı dolaplar sayesinde ise duvarlar saklama alanı olarak değerlendirilirken, gözü yormayan bir ortam ışığı da yaratılıyor.

rimex-klozet

Son Düzenlenme Çarşamba, 11 Ocak 2017 10:48
Bahar Aykaç

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi  mezunu  Bahar Aykaç, mimarlık eğitiminin ardından  yine aynı üniversitenin 'Proje Yönetimi' master programını bitirmiştir. Çeşitli mimarlık bürolarındaki çalışmalarından sonra  2005 yılında ODA Proje Yönetim firmasını kurmuş ve çalışmalarına bu firmada devam etmiştir. ODA, günümüze kadar İstanbul ve Bodrum’da birçok projenin tasarım aşamasından satış-pazarlamasının sonuna kadar geçen süreçlerde danışmanlık hizmeti vermiş, satış ekiplerini kurarak satış ve pazarlamayı yönetmiştir. ODA Proje Yönetim'deki çalışmalarını sürdüren Bahar Aykaç, '3oda1salon' internet sitesinin kurucularından ve sitenin editörüdür. Bahar Aykaç aynı zamanda Milliyet Gazetesi'nde dekorasyon, mimarlık ve tasarım konularında yazılar yazmaktadır.

 

Google+ Web site: www.3oda1salon.net

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Dekorasyon

Dekorasyon

Evlerimiz, bahçelerimiz ofislerimiz kısacası yaşadığımız tüm mekanlar gerçekte ruhumuzun bir yansıması. Duvarımızın rengi, banyomuzun seramiği, kahvemizin fincanı hatta evdeki çiçeklerimiz bile bizi anlatıyor. Yaşadığımız mekanları güzelleştirmek aslında bir bakıma hayatımızı güzelleştirmek demek...

Çevremizi güzelleştirmenin tabii ki ekonomik koşullarla bağlantısı var, ancak tamamen doğru orantılı asla değil. Genelde en çok etkilendiğimiz ortamlar, köyler, kasabalar ve hatta şehirler zengin olanlar değil ruhu olanlar… Hepimizin zevkine çok güvendiğimiz bir aile büyüğü vardır; evi her daim taze çiçeklerle, özgün aksesuarlarla bezeli olan. Benim ki anneannemdi mesela, nur içinde yatsın,. Hiç tahmin etmeyeceğimiz nesneleri dekoratif olarak kullanır, özgün ortamlar yaratır, bizi şaşırtırdı.

3oda1salon’un dekorasyon sayfalarını aslında tam da anlattığım bu ruhu yakalamak, hepimize ilham verebilmek için hazırlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde tasarım ve dekorasyon konularındaki yenilikleri takip edebilmek, yeni trendleri öğrenmek, yeni malzemeler ile tanışmak için doğru adresiz. Sayfalarımızda mekanlarınızı güzelleştirmek için yararlı dekorasyon tüyoları, uzman görüşleri bulunuyor. Size ilham verecek sayısız dekorasyon örneğine ulaşmanız da bizimle birlikte çok kolay. Ayrıca Facebook sayfamız da ilham veren sayısız dekorasyon örneğiyle dopdolu. Haydi hep beraber ufak ya da büyük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirelim….

VitrA Metropole 600x300

3Oda1Salon E-Bülten

Bumerang - Yazarkafe